Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

El-Cin Yerli Film Tek Link


El-Cin indir

 

El-Cin Yerli Film Tek Link indir
 
Vizyon Tarihi: 05 Nisan 2013
Yapımı : 2013 - Türkiye
Tür : Gerilim ,  Korku
Yönetmen : Hasan Karacadağ
Oyuncular : Fulya Zenginer ,  Oğuzhan Yıldız ,  Hande Kaptan ,  Mine Vurankaya ,  Serdal Genç
Senaryo : Hasan Karacadağ
Yapımcı : Hasan Karacadağ

 
Filmin Konusu : Film; gece örtüsü altına gizlenerek, insanı gözleyen cinler alemine ait 5.000 senelik yasak bir dikkatle başlar… Son olarak  Süleyman Peygamber’in sarayında fısıldanan bu veri, duyanları ve bilenleri kör bir dehlize çeken, keskin bir sırdır… Ve Hikayemiz başlar; İstanbul Şile'de bir kız çocuğu bilinmeyen şahıslar doğrulusunda garip bir biçimde kaçırılır. Aynı ilçede yaşam sürdüren ve kayıp çocuk vakasıyla hiçbir dikkati olmayan beş üniversite öğrencisi gündelik hayatlarına devam eder iken, kaçırılan kız ile ilgili birden tabiatüstü hadiseler yadıma, ürkünç görüntüler görmeye ve kendilerini Büyü, Ayin ve benzersiz bir Lanetle kuşatılmış olarak bulurlar. İlk başta bu ürkütücü hadiseler, kendi aralarında münakaşalara neden olur. Kayıp ufak kızı ve ailesini iddia eden bu beş genç, sebep bu hadiseleri yaşam sürdürmektedirler ? Küçük kız sebep kaçırılmıştır, nerededir? Yoksa bu beş dosttan biri şeytanın ta kendisi midir? Dehşet gitgide artarken gizledikleri sır onları, insanlık tarihinden de eski, cinler aleminin ve Azrail yokuşu denen ebat kapısının eşiğine getirir. Gençler, ölümden daha ürkütücü olan bu eşikten kurtulabilecekler midir? Azrail Yokuşuna gizlenen cüzzamlı sır nedir? Suçlu kimdir?
 

El Cin Filmi izle indir


 Oy Sayısı : 3 Ortalama :3
El-Cin Yerli Film Tek Link
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   hayalimsin 1 Temmuz 2018 19:38
teşekkürler
avatar
Üye   wolf 6 Eylül 2017 09:28
arşivlik bir film teşekürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
43
Arama Motoru
3
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı