Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

IDM Nedir ? Ne işe Yarar


İdm

 

 

IDM nedir?

Internet Download Manager uygulaması, Tonec firması doğrulusunda hazırlanmış, tüketimi çok basit ve kolay olan dünyanın en tanınmış indirme yöneticisi uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulamadan bahseder iken kısa isimleri olan IDM ya da IDMAN kısaltmalarını da kullanabilmektedir.

İnternetten indireceğiniz uygulamaları, dosyaları, müzikleri, videoları sürat kaybetmeden son süratte indirmenizi sağlar. Video indirmek için yapmanız gereken videoyu başlatmak. Video oynamaya başladıktan sonra videonun üstünde idm’nin yazısı çıkar. ”Bu dosyayı indir” yazar. Bu yazıya tıklarsınız, kaydedeceğiniz yeri sorar. Seçtikten sonra "indirmeye başla(start download)” tuşuna bastığınızda indirmeye başlar.
 

İndirmelerinizde sürat meselesi olmadan kolayteki sürat limitiniz neyse o süratte indirirsiniz. İlk kurulumda bilgisayarınız üzerindeki bütün internet tarayıcılara kendini birleşik etmektedir ama alternatiflerden hangi tarayıcılarda kullanmak dilediğiniz seçilebilir.

IDM özellikleri

Internet Explorer, Firefox, Netscape gibi tüm tanınmış internet tarayıcılarıyla uyumludur
Tek tıklamayla basit indirme özelliği
Türkçe dil desteği
İndirme süratlendirici modülü yardımıyla maksimum indirme performansı
Youtube gibi video sitelerinden tek tuşla basitçe video kaydetme özelliği
Sürükle ve Bırak sistemi yardımıyla basit indirme
Resume desteğiyle yarıda kalan dosyalarınızı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz
RapidShare gibi dosya paylaşım siteleriyle tam uyumlu
Gelişmiş ayarlar ve vakitleyıcı özelliği
Hız limitleme özelliği

 Oy Sayısı : 4 Ortalama :3
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   gencebay 19 Ocak 2019 09:25
şimdiye kadar yapılmış en iyi download programı. Nokta.!
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
4
Anlık Ziyaretçi
30
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı