Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Buz, Kar ve İntikam (2014) Türkçe Dublaj Full


Buz Kar Ve intikam

 

Buz, Kar ve İntikam (2014) Türkçe Dublaj Full Film indir

 

 

Tür : Aksiyon ,  Dram ,  Komedi ,  Suç
Süre: 116 Dak.
Yönetmen : Hans Petter Moland
Oyuncular : Stellan Skarsgård ,  Bruno Ganz ,  Kristofer Hivju ,  Sergej Trifunovic ,  Jakob Oftebro
Senaryo : Kim Fupz Aakeson
 
Filmin Konusu : Kan davası gütmek basit değildir, hele hele bir refah üklesinde yaşarken… Norveç’in dağlarında kar küreyici vakitn Nils, öyle misal bir yurtdaştır ki Yılın Vatandaşı Ödülü’ne bile layık görülür. Oğlunun aşırı dozdan öldüğü haberini aldığında, bu iddiaya inanmaz ve kendince bu "cinayetin” suçlularıni bulmaya ant içer. Adaleti eline alınca Norveçli vegan gangster "Kont” ile Sırp Büyük bir mafya babası "Papa” arasında bir muhabere çıkartmış olur. Sürpriz hadiseler ve biraz da acemi talihi yardımıyla Nils kimliği meçhul bir yeraltı kahramanına dönüşecektir. Sinema ve reklam filmi yönetmeni Hans Petter Moland’ın çektiği bu kapkara gülünç-aksiyon, Berlin Film Festivali’nde prömikonumunu yaptı.
 

Buz, Kar ve İntikam  Caps
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Buz, Kar ve İntikam (2014) Türkçe Dublaj Full
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
47
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı