Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Hızlı ve Öfkeli Filmi serisi 1080p Türkçe Dublaj indir


Hızlı ve öfkeli serisi indir

 
Hızlı ve Öfkeli Filmi serisi 1080p Türkçe Dublaj indir
 
Hızlı ve öfkeli serisini sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar. Gerçekten koleksiyonluk bir film serisi olduğunu düşünüyorum. Filmin ilk çıktığı tarihten buyana bir çok kişi film bir daha ki serisi ne zaman çıkacak diye beklediği filmlerden birisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Filmin serisinin tamamı 1080p dir. Hepside yüksek çözünürlüğe sahip ve %100 türkçe dublaj'dır. Şimdiden herkese keyifli seyirler dileriz.
 
 
 
 
 

fulladam film indir

Hızlı ve öfkeli Filmi 1 - 2 - 3  -  4 - 5 - 6 - 7 Serinin Tamamı %100 Türkçe Dublaj HD kalitededir Şimdiden keyifli seyirler dileriz..
 Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 23 Ortalama :4,4
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   rüzgarrr6 30 Ocak 2019 12:34
çok güzelde niye indirmiyor
avatar
Üye   secmela 21 Ocak 2019 00:48
eyvallah...
avatar
Üye   kadisehri 16 Ocak 2019 00:31
Teşekkürler.
avatar
Üye   sercan_erdogan04 13 Eylül 2018 06:35
kayıt olmak zorunlu dediniz kayıt olduk şimdi bide indirmek için coins mi lazım çok saçma yorum yaparak coins kazanmak o daha da sacma
avatar
Üye   bolder2005 4 Ağustos 2018 02:38
Teşekkürler. Hız tutkunları için en popüler film.
avatar
Ziyaretçi DArk 26 Şubat 2018 11:03
telefon numarası neden isteniyor acaba ?
avatar
Üye   bzdg.batu 9 Şubat 2018 15:47
Şimdi efendim uzun yorucu bir kışın ardından buradayız bir yaz akşamı kara kışın sonuna doğru diye saçma sapan bir Nejat Bey girişi yapmak istedim size, evet döndüm, dönüşüm muhteşem mi oldu? Hayır, artık burnum daha büyük ve kırmızı, saçlarım daha yağlı ve o eski hâlimden eser yok şimdi. Şimdi bu en uzun yazıya öncelikle 26 Ocak tarihli akıllarda soru işaretleri bırakan resimli post u açıklamakla başlayayım. Alttaki resim İstanbul Radyosu binasında bizim çalışmalarımızı yaptığımız hatta geçen sene konser verdiğimiz salon, cuma akşamı o gördüğünüz salonda bant kaydı yaptık, yarım saatlik yaklaşık ve bence pek de hoş oldu, Ankara' ya gönderilecek, beğenilirse radyoda yayınlanacak sanırım, ben size gerekli bilgileri frekans olsun, saat olsun zamanı gelince bildiririm, yok beğenilmezse üstü kapanır gider kimse de kurcalamasın. Onun üstündeki esas dehşet verici resim, her fotoğrafında birbirinden karizmatik çıkan değerli Lord' umuz, büyüğümüz Serkan Bey' e ait, bu pozunda "enseye şaplak" havasından ziyade "popçu tayfun gelse onu da yerim bu deri ceketle" havası var, rahatlıkla görebileceğiniz gibi. Bilgisayarımızı rahatlattı ve inanılmaz bir şekilde bu işleri sorun çıkarmadan atlattık. Kendisine Tayfun Bey' den hadi yine iyisin isimli güzide şarkıyı armağan ettim ben de. Geçtiğimiz günlerde doğum günüydü kendisinin ve böyle güzide şahıslar az doğduğundan büyük törenlerle kutladık yurt

Şimdi efendim uzun yorucu bir kışın ardından buradayız bir yaz akşamı kara kışın sonuna doğru diye saçma sapan bir Nejat Bey girişi yapmak istedim size, evet döndüm, dönüşüm muhteşem mi oldu? Hayır, artık burnum daha büyük ve kırmızı, saçlarım daha yağlı ve o eski hâlimden eser yok şimdi. Şimdi bu en uzun yazıya öncelikle 26 Ocak tarihli akıllarda soru işaretleri bırakan resimli post u açıklamakla başlayayım. Alttaki resim İstanbul Radyosu binasında bizim çalışmalarımızı yaptığımız hatta geçen sene konser verdiğimiz salon, cuma akşamı.
avatar
Üye   ismayilovh 3 Ekim 2017 15:17
daha önce serinin hiç bir filmini izlemedim, hepsini tek seferde izleyelim bakalım
avatar
Üye   Excalibur001 4 Ağustos 2017 15:18
Yine harika bir seri.8. bölüm için sinemaya giderken aklımda acaba Paul Walker olmayınca eski tadı olur mu diye tereddütle gitmiştim ama kadro ve senaryo harika olunca problem yaşamadım.Az kaldı sanırım son bölüm için takipteyim.
avatar
Üye   sadikk 31 Temmuz 2017 14:40
paylaşan ellere sağlık......
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
23
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı