» » » Blade : Bıçağın İki Yüzü Türkçe Dublaj Tek Link
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Blade : Bıçağın İki Yüzü Türkçe Dublaj Tek Link


Blade Bıçağın iki Yüzü

 

Blade : Bıçağın İki Yüzü Türkçe Dublaj Tek Link Full indir

 

Vizyon Tarihi: 12 Şubat 1999

Yapımı : 1998 - ABD
Tür : Aksiyon ,  Fantastik ,  Korku
Süre: 120 Dak.
Yönetmen : Stephen Norrington
Oyuncular : Wesley Snipes ,  Stephen Dorff ,  Kris Kristofferson ,  Sanaa Lathan ,  Udo Kier
Senaryo : David S. Goyer
Yapımcı : Wesley Snipes ,  Stan Lee
 
Filmin Konusu : Vampir Filmleri arasında kronolojisinde hem "çukulata renkli" hatta "baş kahraman" olarak bu türsine ayrıksı bir karakterin sinemada tutuluyor olması hoş bir detay olarak göze çarpıyor. Blade karakterini resmen "yaşam sürdüren" karai oyuncu Wesley Snipes'ın can verilen bu seçenek kahraman, gerçekten bir çizgi Roman karakterinin Blade 1 Filmine uyarlanmasıdır. Filmde, vampirlere "kan kusturan" bir vampir olan Blade'in hünerlerini izleyeceğiz. Blade'in annesi, şimdilik Blade onun karnındayken vampirlerin merhametsiz hücumu neticesinde katledilmiştir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Blade, bilincini kazandığı günden itibaren kendisini vampirleri temizlemeye adamıştır. Şimdilik doğmamışken ucundan bulaştığı vampir hücumu sebebiyle genlerinde onların özelliklerinden de tespit edilen Blade vampirler doğrulusunda 'Gündüz Gezen' olarak isimlendirilmektedir. Blade'in kendileri için dev bir tehlike meydana getirdiğinu bilen vampirler de onu bir an evvel avlamak arzu etmektedirler. Yönetmen koltuğunda Stephen Norrington'ın olduğu Blade'in yapım tarihi ise 1998 dir...
 

Blade 1


 Oy Sayısı : 2 Ortalama :5
Blade : Bıçağın İki Yüzü Türkçe Dublaj Tek Link

Blade : Bıçağın İki Yüzü Türkçe Dublaj Tek Link

Rar Şifresi : www.fulladam.com
Aynı anda birden fazla pencere açamazsınız. Öncelikle, diğerindeki geri sayım bittikten sonra kapatınız.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
32
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM
Yukarı Aşağı