» » » Panda Free Antivirus (Ücretsiz) Full Program indir
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Panda Free Antivirus (Ücretsiz) Full Program indir


Panda Antivirsü Programı indir

 
Panda Free Antivirus (Ücretsiz) Full Program indir
 
Panda Cloud Antivirus uygulaması Cloud tabanlı ilk antivirus programıdır. Ücretsiz olması, anlık koruma dayanıklısı, daimi güncel kalması ve düzeninizi yormadan çalışması en önemli özellikleri arasındadır.

Cloud sistemi uygulamanın esas fonksiyonlarını, sizin bilgisayarınız yerine kendi serverları üstünden çalışarak görmesi biçiminde ifade edilebilir. Bu çalışma mantığı yardımıyla Panda Cloud Antivirus, hem düzeninizi yormuyor hatta daimi güncelleme derdi olmadan, kendi serverları üstündeki virüs veritabanını kullanarak daimi güncel kalıyor.

Yazılımı kurduktan sonra ister oyun oynayın ister internette dolaşın dilerseniz de büro programları ile çalışın, düzeninizi hiç zorlamadan ve zenginliğinı bile hissettirmeden çalışan, bilgisayarınızı ve bulgularınızi güvenilir bir biçimde tutan bu bedava antivirüs uygulaması mevcut kolay kullanıcı arayüzü ve yapısı ile içeriğine kendisini adamış güzel bir vasıta.

Yazılım birçok virüs güvenliğini de defalarca kez bağlantıda bulunduğu ve dünyanın en süratli virüs saptama serverlarından bir tanesi olan Panda serverlarına bağlı olarak düzeninizi en güncel virüs ve zararlı program tehditlerine karşı korur.

Bu uygulama en iyi bedava Windows uygulamaları listesinde bulunmaktadır.


  • Panda Free Antivirus (Ücretsiz) Full Program indir Kurulum ve Özellikleri
Başlıca Özellikleri:
* Cloud tabanlı
* Anlık koruma sağlar
* Tüm sistemi veya seçilen klasörleri tarayabilir
* Aylık, haftalık, günlük rapor tutma ve görüntüleme özelliği vardır. Ayrıca raporları yazdırabilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
* Virüsler, Trojanlar, Spyware, Adware, Şaka yazılımları ve diğer zararlıları tanıyabilir
* Bulunan zararlıları temizleyebilir
* Diğer antivirüs programları gibi sisteminizi yormaz, siz diğer işlemlerinizle uğraşırken o arkaplanda kendini hissettirmeden sizi zararlılardan korur
* Tamamen ücretsizdir.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :1
Panda Free Antivirus (Ücretsiz) Full Program indir

Panda Free Antivirus (Ücretsiz) Full Program indir

Rar Şifresi : www.fulladam.com
Aynı anda birden fazla pencere açamazsınız. Öncelikle, diğerindeki geri sayım bittikten sonra kapatınız.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
61
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM Film izle
Yukarı Aşağı