» » » » HD Film indirip ve Filmleri full izlemek Nasıl olmalı

 @FullAdam Sohbet

Hiç mesaj yok

Sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj yazabilir.

HD Film indirip ve Filmleri full izlemek Nasıl olmalı

GoKay
GoKay Kurucu 28-12-2016, 21:05
Merhaba arkadaşlar bu makalemde filmleri hd indirmenin ve indirdiğiniz HD kalitesindeki filmleri izlemenin önemini anlatmak istiyorum.
 
Bildiğiniz gibi bir çok film indirme sitesi, film izleme sitesi mevcut film siteleri her geçen gün çoğalmakta olup bununla birlikte kullanıcıda artmaktadır. Bir filmi indirmeden önce kesinlikle ilk önce filmin kalitesine önem vermelisiniz çünkü kalitesi düşük filmler hiç bir işe yaramaz. Şöyle düşünün evinize 1920x1080p led tv aldınız nette film arıyorsunuz örnek vermek gerekirse ; Marvel filmleri diye bir arama yaptınız google en üstte çıkan siteye girdiniz aradığınız filmi buldunuz varsayalım ilk önce filmi yayınlayan site, eklemiş olduğu filmin içinden ekran görüntüsü almış mı ? buna bakın adam linki verip geçmiş indirme linkinin üstüne bir fragman atmış kesinlikle indirmeyin diyorum. Merdiven altı saçma sapan paylaşım yapan siteleri asla tercih etmeyin diyorum. Hem zaman kaybı yaşarsınız kim bilir belkide başka bir film çıkar hiç belli olmaz bunun bir çok örnekleri bizzat kendim gördüm :)
 
Film indirmeden önce bir kez daha düşünün diyoruz. Google iyi bir araştırma yapın fulladam.com sitemiz size bütün ayrıcalıkları sunar filmin içinden ekran görüntüsünü alıyoruz. Full HD filmleri DVd kalitesinde filmleri sizlerle paylaşıyoruz hemde son sürat modeminizi yakacak düzeyde Cloud bulut sunuculara yüklüyoruz. Sitemizin kıymetini bilin. Film izlemek çok güzeldir gerçekten, ancak film HD formatında ve kaliteli bir görüntüye sahipse, işte o zaman indirip izlediğiniz filmden zevk alırsınız. 
Yorumlar En düşük 25 karakter olacak Şekilde Ayarlanmıştır. (Lütfen Yorumlarınız Ufak Harfle yazınız)
Ziyaretçi
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 9 onaylı konuda toplam 15 yorum yaptılar.
Foruma en son 2017-01-19 20:25:30 tarihinde Hile apk indir başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 9 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 9 konudan 9 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 9 adet onaylı konuya toplam 15 yorum yapıldı.
İSTATİSTİKLER