Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

istanbul Kombi Arıza Servisi

GoKay
GoKay {user-group} 16-01-2017, 01:42

 

kombi arıza servisi istanbul


 

 

Kombi Arıza


Sıradan ısıtma tesisatına göre çok daha kapsamlı olan kombiler, bu karmaşık yapı nedeniyle sorun oluşması için daha uygun zemin yaratırlar. Hem cihazın kendisinde hem de tesisatta kolay ya da zor sorunlar oluşabilir. Her nasıl bir sorunla karşı karşıya olursanız olun, İstanbul ve tüm ilçelerden Net Kombi Servisi başvurusu ile kolayca sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Firma, Türkiye çapında bir hizmet ağı için hazırlıklarını yapmakla beraber hem donanım özellikleri hem de firma alt yapısı ile beklentileri karşılayacaktır. Net Kombi Servisi bünyesinde yer alan her personel kurumsal eğitimlerini tamamlamış, her sorun için çözüm bulabilecek kapasitedir. Bu noktada şundan da bahsetmek gerekiyor. Sırdan firmaların yaptığı gibi nedeni anlaşılmayan ve gereksiz olduğu halde parça değişime yönlendiren uygulamalara bu kurumda rastlayamazsınız. Bir parçanın gerçekten değişime ihtiyacı varsa çözüm için bu teklif sunulur. Yani her müşteri kafasında soru işareti olmadan kombi arızataleplerini iletebilir.

 

Ateşleme Sorunu


Kombilerde görülebilen yaygın bir sorundur. İyonizasyon elektrotunda problem olduğunda alev yetersizliği şeklinde kombi arıza durumu oluşabilir. Bu gibi durumlarda genellikle iyonizasyon elektrolit pozisyonunda değişime gidilir. Ateşlemenin az olmasının bir diğer nedeni. Düzensiz alev kaynaklı olabilir. Bu gibi durumlarda da brülör kontrolü yapılacaktır. Son olarak kanallarda tıkanma olması nedeniyle ateşleme sorunu görülebilir. Hava giriş terminallerinin tıkanıklığı yok edilmek üzere kombi arızatalebinde bulunulur.

Isıtma ve Sıcak Su Sensörü Sorunları


Kombilerde sıkça karşılaşılan bir diğer sorun ısıtma ve sıcak su sensörlerinde meydana gelen kombi arıza problemleridir. Ana eşanjörün üzerinde yer alan sensörde veya ısıtma sensöründe işlevsel aksama meydana gelebilir. Servis yardımından önce cihaza reset atılması ve durumunun kontrol edilmesi önerilir. İkinci olarak sıcak su sensörü bölümündeki kombi arızadurumu için de aynı şekilde önce cihaz resetlenmeli, sonrasında düzelme olmazsa servisten yardım istenmelidir. Şayet kablo sorunları varsa, seösör değişim talebi olabilir.


Kodlar Ne İfade Ediyor?


Arıza kodları, tahmin edileceği gibi işleyişte bir sorun olmasını ifade eder. Bunu ifade ederken de harf ve rakamlar ekranda görülebilir. Kombi arızakodları, servis taleplerinde yetkili kişilere söylendiğinde sorun çözümü çok daha hızlı olacaktır. Bunun yanında her markanın kodlarının değişik olduğunu da belirtmek gerekiyor.

 

Acil Kombi Arıza Durularında Ne Yapılır?

 

Net Kombi Servisi 7 gün 24 saat acil kombi arıza hizmeti vermektedir. Hizmetlerden yararlanabilmek için www.netkombiservisi.comsitesi üzerinde yer alan telefon numarasını kaydedebilir, ihtiyacınız olduğunda taleplerinizi görevlilere iletebilirsiniz. Trafik sorunu dışında ekstra bir aksama olmadan verilen adrese ulaşım sağlanacaktır. Hizmetlerden kısa sürede sonuç alabilmek için kombi arıza yardımı gelene kadar gereksiz müdahalede bulunmayınız.


Kombi Arıza Oluşmaması İçin Ne Yapmalı?


Arıza sorunlarının hiç yaşanmaması için yapılması gereken en öneli uygulama kuşkusuzu düzenli kombi bakımıdır. Önerilen kombi arızakontrol işlemi senede 2 keredir. Bakım sırasında yapılan küçük müdahaleler, olası büyük sorunların önüne geçer ve kombinizden aldığınız verimi çok daha fazla olmasını sağlar. Ayrıca petek temizliği ile de kombi arızasorunu için önemlidir. Tesisatta dolaşan suyun kirlenmesi kombi cihazının performansını da düşürebilir. Olası sorunları önlemek için dikkat edilmesi gereken diğer konu, kombilerin talimatlarına uygun biçimde kullanılmasıdır. Bunun nedeni hem marka ve modele göre değişim olması hem de kombinin teknik özellikleri bakımından bacalı, hermetik, yoğuşmalı olarak çeşitlenmesidir. Örneğin yoğuşmalı kombi modelleri bunlar arasında en kapsamlı ve karmaşık olanlarıdır. Genel kullanım özellikleri aynı olsa da detaylarda bazı noktalar sayesinde olası sorunların önüne geçilir.

İstanbulun Tüm Bölgelerine 7/24 Kombi servisi hizmetimiz vardır.


Tel: 0212 627 27 22

7/24 Acil kombi servisi Tel: 0542 653 50 33

Web Sitemiz: http://www.netkombiservisi.com

Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 17 onaylı konuda toplam 148 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-15 19:36:37 tarihinde Güncel Film indirme Sitesi - Film indir TR başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 17 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 17 konudan 17 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 17 adet onaylı konuya toplam 148 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
25
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı