Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Recep ivedik 5

GoKay
GoKay {user-group} 19-02-2017, 22:15
Recep ivedik 5 izle
 
Recep İvedik 5 full izle Türk sinemasına yepyeni bir komedi filmi daha ekleniyor. Recep İvedik serisi ile başarı merdivenlerini adım adım tırmanan Şahan Gökbakar serinin önceki filmlerinde olduğu gibi filmin hem yönetmen koltuğunda hem de başrolünde oynamıştır. 16 Şubatta vizyona giren film seyircileri sinema salonlarına akın ettirmeyi başarmıştır. Serinin son filmi olan Recep İvedik 5 full izle filminde yine izleyenleri kahkahalara boğdu. Filmin bazı sahneleri eleştirilerin odağı olsa da genel seyirci kitlesine bakılırsa Şahan Gökbakar bu filminde de seyircilerden tam puan almıştır. Şimdi sizleri de daha fazla merakta bırakmadan filmin konusuna giriş yapacak olursak kahramanımız Recep, vefat eden arkadaşının evine taziye ziyaretine gittiği sırada eşinin son arzusunu yerine getirmek ve bir de arkadaşına olan son görevini yerine getirmek için vefat eden İsmet’in aldığı son işi kendisi yapacaktır.
 
Macera buradan sonra başlar ve kahramanımız uzun yol şoförlüğü için kolları sıvar. Hazırlıkları tamamladıktan sonra yola çıkan kahramanımızın şoför olarak yer aldığı otobüste milli sporcular vardır. Çıktıkları bu yolda büyük badireler atlatan Recep İvedik 5 izle sonunda kafileyi gittikleri yere kadar ulaştırmayı başarır ama yolda milli sporcularımızın başına talihsiz bir olay gelir ve doktorun verdiği karara göre sporcularımız olimpiyatlarda yarışamazlar.
 
İşte buradan sonra filmin boyutu başka bir hal alır. Bu durumda yapacak bir şey olmadığı için yine duruma kahramanımız Recep el koyar, Türkiye’yi yarışlardan uzaklaştırmamak için yanına kara ambar kamyoncular derneği üyelerini de alarak olimpiyatlarda ülkemizi temsil ederler. Bu sırada kahramanlarımız ne kadar zorlansalar da üstlerine aldığı sorumluluğu başarıyla tamamlayabilmek için ellerinden geldiği kadar çalışırlar ve aldıkları bu büyük sorumluluğun hakkını vererek hem kahramanımız hem de kara ambar kamyoncular derneği üyeleri birer birer altın madalyaları alırlar. Bu komedi tufanı olarak nitelendirebileceğimiz filmi ve kahramanlarımızın yaşadıkları bu müthiş maceraları sitemizden full hd izleyebilirsiniz.
 
Recep İvedik 5 izle Kahramanımızın bu eğlenceli ve mareca dolu komik yolculuğuna sizler de ortak olmak ve bu muhteşem filmi kaçırmamak istiyorsanız ve diğer hâlihazırda yer alan yeni çıkacak olan her film sizleri sitemizde beklemektedir. Sitemiz üzerinden tek part full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

avatar
Ziyaretçi enforme 8 Ağustos 2017 12:57
film nezamn eklenir hiç biyerde bulunmuyor 5 ay oldu
avatar
Ziyaretçi Yiğit 23 Temmuz 2017 12:54
İNDİRME LİNKİ YOK YARDIM!!!!!!!!!
avatar
Ziyaretçi turgay 12 Temmuz 2017 23:58
ivedik 5 altin degerinde, iç bir yerden bulunamiyor
avatar
Ziyaretçi emirpaşam 23 Haziran 2017 10:11
recep ivedik 5 filmini nerden indiriliyor link yok
avatar
Üye   WhoIAm 17 Nisan 2017 18:06
Alıntı: durmuscan
recep ivedik 5 film açılmıyor

Bu bit tanıtım yazısı. Birşeyler tanıtılıyor.
avatar
Ziyaretçi durmuscan 17 Nisan 2017 14:47
recep ivedik 5 film açılmıyor
avatar
Üye   ycanerler 4 Nisan 2017 02:46
elinize emeğinize sağlık
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 17 onaylı konuda toplam 103 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-15 19:36:37 tarihinde Güncel Film indirme Sitesi - Film indir TR başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 17 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 17 konudan 17 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 17 adet onaylı konuya toplam 103 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
24
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı