Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Wise Program Uninstaller İndir

Wise Program Uninstaller v1.99 Full İndir


 

 Wise Program Uninstaller 2.14 (Kaldırılmayan Programları Kaldırma Programı)


Wise Program Uninstaller Full – İlk olarak bu program sayesin de bilgisayarınızda kalkmayan, kaldırılmayan programları rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Birçok kullanıcı bilgisayarına bir program yüklemek istiyor. Bir program yüklerken onun yanında gereksiz programlarda kuruluyor. Ve kullanıcı da haliyle kurulan gereksiz, zararlı programları kaldırmak istiyor. Fakat program hata veriyor, kaldırılmıyor. Bir çoğumuzun ortak sorunu da bu ya. Silinmeyen, kaldırılmayan programları kaldırmak. Eğer sizler de birçok kullanıcı gibi bu tür sorunları yaşıyorsanız bu program işle bu tür sorunların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca program ile sadece silinmeyen, kaldırılmayan programları kaldırmakla kalmıyor aynı zaman da sistemde gereksiz çerezleri, ön belleğe depolanan gereksiz verileri de temizleyerek sistem performansını artırabilirsiniz. Oldukça başarılı ve kullanışlı olan bu programı şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle.

Wise Program Uninstaller Title


  • Wise Program Uninstaller İndir Kurulum ve Özellikleri
İndirdiğiniz dosya ile programı rahatlıkla kurabilirsiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Wise Program Uninstaller İndir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
36
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı