Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Para Kazanacağınız 3 Program

WhoIAm
WhoIAm {user-group} 9-03-2017, 21:34

Para Kazanacağınız 3 Program

 
Merhaba arkadaşlar. İnternetten para kazanmak üzerine bir yazı hazırlayacağım ama bu yazımız diğer yazılardan çok farklı olacak. Diğerleri siteler ve para veren yerler ile paylaşım yapıyorlar. Biz ise sizin yaptığınız şeylerden para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz. Mesela bir program var ve bununla bişeyler yapıyorsunuz. Bu şeyler ile hem para kazanıp hem eğlenmek kim istemezki. Bu yazımızda ise Fulladam da mevcut olan ve sizin indirip para kazanacağınız programları paylaşacağım.
 


Müzik Yaparak Para Kazanma

 
FL Studio 12 - DJ Programı (Müzik Yaparak Para Kazanma)
 
Bu program sayesinde DJ müzikleri yaparak istediğiniz alanda tanıtım yaparak para kazanabilirsiniz. Bunu paylaşmamızın sebebi ise hem kolay hemde işlevi büyük. Bu program ile istediğiniz arkaplan müziklerini veya kendi müziklerinizi yapabilirsiniz. Kendi isminizi oluşturup youtubede paylaşarak milyon izlenmelere ulaşıp. Hayatınızı bu işe adayıp rahat bir yaşam sürebilirsiniz. İstediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Çalışarak eziyet çekmenize gerek yok. Bu yollarla yabancı ülkelerde zengin olan birçok çocuk ve yetişkin var. Bu olay neden ülkemizde olmasınki.
 
 

Katalog Tasarlayarak Para Kazanma 


Flip Shopping Catalog (Katalog Tasarlayarak Para Kazanma)
 
Sizin evinizede ucuzcu kategorileri gelmiştir büyük ihtimal. Peki bu kategorileri adamlar kendimi yapıyor yoksa başkasınamı yaptırıyorlar. Veya başka bir örnek vermek gerekirse, marketlerde poşetleme yaptığınız yerdeki katalogları kendilerimi yapıyorlar. Tabikide kendileri yapmıyorlar, belli istisnalar olabilir ama genelde dışardan tasarlatıyorlar ve bastırıyorlar. Siz de bu işi araştırıp incelerseniz, para kazanmaya başlayacaksınız. Gayet basit bir arayüzü var ve hazır tasarımları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca satmaktan başkada dükkanlara gidip sorarak şu fiyata katalog yapıyoruz diyebilir veya kendi dükkanınızın katalogunu tasarlayıp gelirinizi katlayabilirsiniz. Bu iş uygunsa size bence bu işte devam edin.
 
 

Oyun Yaparak Para Kazanma

 
GameGuru (Oyun Yaparak Para Kazanma)
 
Kim istemezki piyasadaki savaş oyunları gibi oyun yapıp. Online şekilde para kazanmayı veyahutta oyununu satarak para kazanmak istemez.
İşte tam bu konuda sizlere uygun programı tanıtacağım. Oyunlarınızı kolay arayüzü sayesinde zorlanmadan tasarlayacak ve çeşitli silahlar,mapler vs. programın içinde hazır olan eşyaları kullanabileceksiniz. Dilerseniz dışarıdan da tasarım ekleyeceğiniz bu program ile. Tasarladığınız oyunları steam veya başka platformlarda satabilirsiniz. Birden fazla değişik oyunlar yaparak satmaya çalışırsanız para kazanma oranınızda daha yüksek olur. Bu iş biraz şansa kalmış tutulursa paraya para demezsiniz, tutulmaz ise diğer oyunda ararsınız ümidi. Yaratıcılığınızı konuşturacağınız bu programlada para kazanmanız mümkün. 
 

Bu yazımızında sonuna geldik. Çeşitli daldan program sunmaya çalıştım sizlere. Umarım hoşunuza gitmiştir ve para kazanabilmişsinizdir. Unutmayın bizler sizler için varız. Parayı buursanız bizi unutmayın ha :D Şaka yapıyorum tabikide. Umarım para kazanırsınız ve hayatınız güzel bir şekil alır. Bu yazıyı okuyanlar zengin olacak değillerya :D Oyuzden boyle konuşuyorum :) İyi günler dilerim.
avatar
Üye   salim58 22 Ocak 2019 14:38
teşekürler

admin bunlar sitede var mı
avatar
Üye   air_bass 30 Aralık 2018 23:58
Gameguru olmak keyifli olsa da, süreç içerisinde mümkün olduğundan pekte kolay gözükmüyor aslında...
avatar
Üye   ondeeer 13 Aralık 2018 21:52
Uygulamalar güzel inceleyerek bakalım
avatar
Üye   guguk 4 Aralık 2018 09:42
bence adam gibi işlerle uğraşın. bunlardan ekmek çıkmaz
avatar
Üye   phaser 14 Kasım 2018 15:34
Güzel bir paylaşım. İlgisi olanlar için eşsiz.
avatar
Üye   joker045 8 Eylül 2018 09:16
Biraz da kabliyet isteyen işler
avatar
Üye   networkpc 30 Ağustos 2018 16:41
tskler süper olmuş
avatar
Üye   mehmet123456789 17 Ağustos 2018 22:43
faydalı olmuş
avatar
Kurucu   GoKay 23 Nisan 2017 23:57
Alıntı: volkangktrk
sevgili admin ellerinize ve emeğinize sağlık

Rica ederiz Mustafa kardeşimiz makaleyi hazırladı bizler için güzel bir paylaşım oldu
avatar
Üye   volkangktrk 23 Nisan 2017 23:49
sevgili admin ellerinize ve emeğinize sağlık
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 17 onaylı konuda toplam 136 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-15 19:36:37 tarihinde Güncel Film indirme Sitesi - Film indir TR başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 17 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 17 konudan 17 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 17 adet onaylı konuya toplam 136 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
54
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı