» » » » Sitemizde İzleyeceğimiz Yollar - Saldırılar Neden Yapılıyor?
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Sitemizde İzleyeceğimiz Yollar - Saldırılar Neden Yapılıyor?

WhoIAm
WhoIAm {user-group} 9-04-2017, 13:59
 
Öncelikle merhabalar, yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda fulladam.com olarak nasıl yol izleyeceğiz,sizlere nasıl daha iyisini sunacağız onların planlarını yaptık ve sizlere kısaca geçmek istiyorum. İlk olarak sizlerin görüşü çok önemli, sizler sitede yorum yaptıkça o yönde değişimler yapıyoruz ve hangi alanda daha çok yorum ve görüntülenme geliyorsa oraya biraz daha ağırlık veriyoruz. Son zamanlarda günlük içerik sayımızı azalttık bunun sebebi ise araştıralar yapıp, sizlere daha ne kadar hizmet sunabiliriz bunları düşünüp araştırıyoruz. Bunları araştırdıkça aklımıza bazı şeyler geliyor. Bizim diğer sitelerden farkımız ilk olarak tarzımızdır, programlarda birden çok hızlı indirme linkleri koyuyoruz,filmlerde ve müziklerde hiçbir sitenin yapmadığı şeyleri yapıyoruz. Her neyse bunlar tam anlamıyla farklılık göstermez çünkü bizim daha farklı alanlarda bir şey yapmamız gerekiyor. İndirme dünyasını daha farklı bir şekilde ele almamız gerekiyor. Bu konuda görüşlerinizi bekliyoruz. İyi kötü yorumlarınızı bekliyoruz. Bu arayışımıza biraz katkı sağlarsanız sizlere daha iyi şeyler paylaşacağız. Ve her zaman söylediğim gibi sizlerin katkıları herkesin katkıları demektir. Biz bu indirme sitelerini ve diğer paylaşım yapan sitelerden farklı olmak için elimizden geleni yapacağız. Zaten kaliteye oranla onlardan daha iyiyiz fakat kitle ve içerik problemi çekiyoruz. Yakında çok değişik bir projeler ile karşınıza çıkacağız inşallah. Yorum bırakmayı unutmayınız. 
 
Gelişimimizde sizlerin görüşleri çok önemli. Bizim amacımız hiçbir çıkar olmadan herkes ağız tadıyla indirme yapsın, her şeyi tadında indirsin ve sınırsız bir  şekilde kaliteli bir hizmet alsın istiyoruz. Kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Sitemizde reklam vs hiçbir şey yok dikkatinizi çekmişse. Bizim amacımız daha çok kişiye yararlı olmak ve TÜRKİYE gibi şanlı topraklardaki vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek istiyoruz. Umarım amacımızı anlamışsınızdır. Daha şimdiden büyümemizi istemeyen siteler sitemize saldırı yapıyorlar. Ama bilmiyorlar sitemiz üstün güvenlikli ve kılına zarar gelmeyecek. Şuanda birçok yerden saldırı geliyor. Bu saldırıyı yapanlara inat içeriklerin altına yorum yapın, paylaşın bunlara inat büyüyeceğiz. Şimdiki çıkarcı siteler zirvede olmak istiyor, bizim amacımızı anladılar. Onlardan daha iyi kalite ve içerik sunacağımızı, onların sizlere indir reklamları ile verdiği virüslerin,trojenlerin önüne geçeceğiz diye sitemize saldırı yapıyorlar. Ama bunlara inat yoluna taş koymamıza inat devam edeceğiz. Sizler ile büyüyüp onların yoluna taş koyacağız. Kaliteyi sizlere sunacağız. Bu yazılarımı diğer siteler için değil, saldırı yapanlar için değil bu yazıyı sizin için yazıyorum. Kimisi sövecek , kimisi farklı türden eleştirecek. İyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyoruz.
avatar
Üye   kara288 7 Aralık 2018 22:33
Emeğinize sağlık
avatar
Üye   mhtozk 14 Ağustos 2018 12:57
Yeni üyeyim, Siteyi birkaç gündür inceliyorum. Elinize emeğinize sağlık içerikler ile dop dolu. İndirmeler hızlı ve kaliteli. Başarılarınızın devamını diliyorum..
avatar
Üye   TheOrder 14 Haziran 2017 23:03
Alıntı: KuL
ALLAH yardımcımız olsun

Amin kardeşim.
avatar
Ziyaretçi KuL 14 Haziran 2017 21:37
ALLAH yardımcımız olsun
avatar
Üye   iozdemir7676 11 Nisan 2017 22:44
Helal olsun kardeşlerim size
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 17 onaylı konuda toplam 103 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-15 19:36:37 tarihinde Güncel Film indirme Sitesi - Film indir TR başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 17 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 17 konudan 17 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 17 adet onaylı konuya toplam 103 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
32
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı