» » » Marvel's Iron Fist 1. Sezon Tüm Bölümler (720p) Türkçe Dublaj indir
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Marvel's Iron Fist 1. Sezon Tüm Bölümler (720p) Türkçe Dublaj indir

Marvel's Iron Fist Dizi Filmi indir

 Marvel's Iron Fist 1. Sezon Tüm Bölümler (720p) Türkçe Dublaj indir
Marvel's Iron Fist (Demir Yumruk) 1. Sezon Tüm Bölümler (720p) Türkçe Dublaj indir
 
 
Marvel's Iron Fist Türkçe Dublaj , O ateşli Demir Yumruk olağanüstü gücünü çağırmak için inanılır kung-fu ustalık ve yeteneği ile etrafındaki oğlu dünyayı bozulmasını suç unsuru karşı savaşır. Marvel's Iron Fist dizisinin 1.sezon tüm bölümlerini sizlere hızlı ve reklamsız linkler ile sunduk. Marvel's Iron Fist dizisini Türkçe dublaj indirebilirsiniz,isterseniz alt yazı ilede izlemeniz mümkün.
 
Baş roldeki oyuncu etkisinde kaldığı bir olaydan sonra kendini geliştirmeye başlıyor ve büyüyor. Yaşadığı şehire geldiğinde ise kalacak yer aramaya koyuluyor. Otele giriyor ve ordaki görevli ile konuşurken güvenlikler geliyor, başrolümüzü dışarı atmaya çalışıyor. Başroldeki kişi güvenlikleri dövüp dışarı çıkıyor. Macera onun için yeni başlıyor. Çeşitli oyunlar ile yüksek yerlere geliyor ve yönetici olduğu firmanın topluma açık toplantısına katılıyor. Kendini yıllardır geliştirdiği konulardan birisi olan dövüş sitili ile çalışmalar çalışmalar yapıyor ve daha iyi odaklanmaya çalışıyor. Bu çalışmalar sonunda kendine öğrenciler alıyor ve onları eğitmeye başlıyor. Eğitilen kişiler arasındaki kız ile tanışıyor ve görüşüyor. Yaptığı yolculuklar arasında babasının izini sürüyor ve yıllar önce yapılan uçak düşmesi sonucu ailesini kaybettiğini öğreniyor. Mezarına gidip dualar ediyor. Başroldeki oyuncumuzun peşinde birtakım insanlar var ve onu istiyorlar. Bu adamlar yanındaki kişiyi kaçırıp gereken şeyi istiyorlar. Yanındaki arkadaşını kurtarıyor ve ekibi ile dövüşler yapmaya başlıyor. Onların emri altıda dövüşlere katılıyorlar ve gelip gelerek para kazanıyorlar. Başrol oyuncumuz özel güçlerini kontrol etmeye başlayacak ve bu güçler ile peşindeki insanların haddini bildirecek.
 

Marvel's Iron Fist 1. Sezon Tüm Bölümler (720p) Türkçe Dublaj indir

Tür: Aksiyon, Macera, Suç
İmdb Puanı: 7,9/10 - 18.699
Başlama: 2017(ABD)
Süre: 55 dakika
Dil: İngilizce - TürkçeRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Türkçe Dublaj - 720p
Marvel's Iron Fist 1. Sezon Tüm Bölümler (720p) Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   emrllh.kmrts Bugün, 12:00
abi iyisiniz
avatar
Üye   TheOrder 17 Ağustos 2017 17:10
Alıntı: bgc4131
İcloud a yükleme yapabilir misin usta ??????????????????????????????????

Dosya boyutu çok yüksek. Ayrıyeten hızlı indirmek istiyorsaınz özel üye olabilirsiniz. Özel üye olunca google drive linki çıkıyor. Bu linkler hızlı linklerdir.
avatar
Üye   bgc4131 17 Ağustos 2017 15:13
İcloud a yükleme yapabilir misin usta ??????????????????????????????????
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
37
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı