Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Evrenin Askerleri: İntikam Günü Hd Türkçe Dublaj


Evrenin Askerleri: İntikam Günü

 
Evrenin Askerleri: İntikam Günü Hd Türkçe Dublaj Full indir
 
Yapımı : 2012 - ABD
Tür : 3 Boyutlu ,  Bilim Kurgu ,  Aksiyon
Süre: 114 Dak.
Yönetmen : John Hyams
Oyuncular : Jean-Claude Van Damme ,  Scott Adkins ,  Dolph Lundgren ,  Mariah Bonner ,  Kristopher Van Varenberg
Senaryo : John Hyams
Yapımcı : Mark Damon ,  Steven A. Frankel
 
Filmin Konusu : Hayatta başaran askerler Luc Deveraux ve Andrew Scott hakimiyetin Evrenin Askerleri’ne geçtiği yeni bir dünya tertipi için muhabere vermek mecburiyetindedirler. Şimdi kendi aralarındaki güçsüzleri seleksiyon vakittir. Zira hükumet doğrulusunda sarfedilen bir küme askerin beyni yıkanmıştır. Luc bu askerleri bir araya getirerek, empoze edilmiş anıları ve fikirleri silmek ve askerleri özgür bırakmak ister. Ama John isminde bir asker Luc’a karşı gelir ve anılarının düzmece bulunduğuna inanmaz. Luc ve ekibi John’un evini bastığında kazara karısı ve kızı da öldürülür, kendisi de ağır şekilde dövülür. fazla zaman hastanede hafızasını yitirmiş olarak yatar ancak toparlandığında tüm yaşamını kaybetmesine Luc’un yol açtığını da hatırlar. Şimdi en kuvvetli intikam hisleriyle Luc’un peşindedir.
 

Evrenin Askerleri: İntikam Günü

Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Evrenin Askerleri: İntikam Günü Hd Türkçe Dublaj
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   frdun 14 Temmuz 2018 04:00
Eyvallah..
avatar
Üye   rmznilikes 23 Mart 2018 20:07
teşekkürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
35
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı