Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi indir Türkçe Dublaj

Hızlı Ve öfkeli 8 Filmi indir (2017)

Hızlı ve Öfkeli 8

 
Hızlı ve Öfkeli 8 Filmin Konusu : Film Küba'da başlıyor Toretto bir adamla arabasına iddaya girerek büyük bir yarışa girer. Yarışı kazanır ardından arabayı kazanır cömertliğinden dolayı arabayı almaz. Toretto ailesiyle mutlu bir hayat sürerken evinden sabah erkenden günlük işlerini yapmak için dışarı çıkar yolda arabası bozulmuş bir kadın görür ona yardım etmek için yanına yaklaşır arabayı tamir etmek için motora göz atmak ister ancak bu olay planlanmıştır. Hızlı ve öfkeli 8 filminin konusu da tam burada gelişiyor. Toretto ya kadın benimle birlikte çalışmasın bana hizmet etmelisin der ; Toretto bunu asla kabul etmez, ben hiç kimse için çalışmam deyince, kadın ona telefona kayıt edilmiş bir şey gösterir ve Toretto aileden uzaklaşmak zorunda kalır. Artık bu kadın için çalışacaktır. Polis departmanın görevli ajanımız ise, Genç kızların futbol eğitmenliğini yaparken ona bir görev veriliyor bir cihazı almak için önemli bir görevi üstleniyor. Ajan hemen Toretto tu telefonla arayıp ekibin toplanmasını ister ekip toplanır ve Almanya’da olan bu cihazı ele geçirirler. Her şey yolundayken eve geri dönerken Toretto ajanın arabasına kendi arabasıyla vurarak onu yoldan atar cihazı alarak oradan hemen uzaklaşır. Hızlı ve öfkeli 8 filmi işte tam bu esnada heyecanlanmaya başlıyor. Olay yerinden hızla uzaklaşan Toretto’bub peşine polisler takılır kovalamacanın ardından havadan inen bir uçak alçalır ve Toretto uçağın içine arabasıyla girerek polisleri atlatmayı başarır.

Birinci Derecede suçlu olan ve teknoloji dahası olan Cipher’le uçakta konuşmaya başlayan Toretto’yu daha zor görevler bekler. Bir sonraki görevi ise gizli yerlerde muhafaza edilen nükleer füzelerin şifrelerini ele geçirmek zorundadır. Toretto New york şehrine gider Toretto’nun ailesi onun peşini asla bırakmazlar neden kendilerine ihanet ettiğini anlamak isterler sevgilisi Toretto’bub kötü birisi olmadığını, hatta bunu yaptığına inanamadığını söyler. Hızlı ve öfkeli 8 filmi indir kaldığı yerden devam ediyor. Elinde şifrelerle güvenli bir yere gitmek isteyen devlet adamının peşine Toretto görevlendiren Cipher şifreleri ele geçirmek için tanrının gözü denilen sistemi kullanır Toretto’yı adım adım takip eder bakanın konvoyunu durdurmak için gelişmiş bilgisayar sistemlerini kullanan Cipher konvoya en yakın arabaları hackleyip bakanın konvoyunu ve koruyucuları etkisiz hale getirmek için tüm arabaları konvoya yönlendirir. 

  

Hızlı Ve Öfkeli 8 HD indir , Bugün silerle 8 serisi olan ve 13 Nisan 2017 ‘de vizyona giren Hızlı Ve Öfkeli Filmini inceleyeceğiz. Filmi herkes mutlaka bir serisini izlemiştir. Mutsala izlemiş olduğunuz bu film 8 seriden oluşuyor ve bu seriye kadar hep suçlu ve araba yarışları konuları işlenmiştir. Bir serisinde banka soygunu diğerinde daha farklı bir şey böyle böyle devam etmiştir. Hatta ekip arkadaşlarından birisi bundan bir önceki serisinin çekimlerinin tam ortasına gelinmişken vefat etmiştir.Bunun üzerine vefat eden arkadaşlarına şarkılar vs yayımlamışlardır. Fakat montaj ile vefat eden arkadaşlarını gerçekmiş gibi başka birinin yüzüne aktarmışlar ve filmi devam ettirerek başarıya imza atmışlardır. Film montajı uzun sürmesinden dolayı planlanan vizyon süresinden daha fazla zaman almıştır ve vizyon süresini birkaç ay ilerletilmiştir. O filmden sonra devamı gelecekmi gelmeyecekmi diye düşünüyorduk. Tabi biraz mantıklı hep suçlu ve kovalama ile geçen hayatlarını birde güzel sakin ve suçlardan uzak şekilde çekmeleri biraz normal. Son filminde çok sakin ve rahat bir hayat yaşıyorlar, buda bizlere serinin finalinin yakın olacağını gösteriyor. Hızlı Ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir, filmin yönetmeni son 2 bölümünün kaldığını söylüyor. Son iki bölümün ardından final olacağını söyledi,buda Hızlı Ve Öfkeli serilerinin 2 yılda bir yayımlandığını biliyoruz önceki serilerinden. Yaklaşık 2021 yılında finali yapılacak Hızlı Ve Öfkeli filmi serisinin 8.bölümündeyiz. Buda serinin 10.Filminde final olacağını gösteriyor. Umarım ozamana kadar yaşarız ve filmi görürüz,görmemiz önemli değil sağlıklı olalım yeter bize:).

Hızlı Ve Öfkeli 8 Full indir, arşivinizde bulunması gereken serinin 8.bölümümnü hemen indirin ve arşivinize ekleyin. Bildiğiniz üzere filmin serisinin sahneleri ve konusu az bir değişme alıyor, fakat bu değişmeler filmin yapısını çok etkiliyor. Çok profesyonelce çekilen bu filmler,Dünyanın dört biryanından da izleniyor. Çok nüfusu olan ülkeler öncelikli olarak dublajlar ve alt yazıları düzenleniyor ve sinemalara ve ücretli televizyonlara düşüyor. Sonrasında internette yayımlanmaya başlıyor zaman geçtikçe çözünürlüğü falan artıyor. Kullanıcı yorumlarına baktım, gereksiz çok sahne var diyorlar. Bu bölümde maceralı ve aksiyonlu hayatlarını bir köşeye atıyorlar ve huzurlu ve sakin yaşam tarzına geçiyorlar. Kişiden kişiye değişiyor bu film zevki, kimisi iyi der kimisi kötü der. Binlerce kişinin oylaması ile ıdmb puanı dokuz’un üstünde olan bir filme birsürü kötü yorumu geldiğini gördüm ben. Buda kişilerin zevkinden kaynaklanıyor, herneyse filmin konusuna geçelim ve biraz eleştirelim.


Hızlı Ve Öfkeli 8 indir, bu harika konulu filmi izle. Suçlara bulaşan ekip şimdi çok sakinleşmişti. Çünkü filmin konusu birazda olsa değişiklik gerektiriyor. Ekip kendi arasında düşündükleri şeyi açıkladılar, bundan sonra suçtan uzak ve sakin bir hayat sürmelerine karar verdiler. Dom ve Letty dünya evine girdiler ve balayına gittiler. Orada çok eğlendiler ve güzel günler geçirdiler. Brain ve Mia ise emekliliğe ayrıldılar onlarda rahat ve huzurlu hayata gözlerini açmışlardı. Ekip ayrı ayrı Dünya turuna çıkar ve dünyayı gezerler. Ekipteki isimlerin tek tek temize çıkamsının ardından rahat ve huzurlu hayat ekibe ters gelir. Eski hayatlarına geri dönmek isterler, fakat gizemli ve gizli birisi olan Chiper, Dom’u hedef alır ve onu araştırır, zaaflarını öğrenir ve onun peşini bırakmamak için bir yola girer. Zaaflarını ve iyi bildiği Dom’u tekrar suça sürükleyen bayan Chiper, Dom’un sevdiği ve saydığı kişilerinde gözünden düşürecek , onlardan ayıracaktır. Chiper ,Dom’un beynini yıkamışcasına yanında sürükler ve Dom hipnoz olmuş gibi Chiper’in peşinden gider. Dom’un kurtulmasının tek yolu Ekipten geriye kalan isimlerin onun peşinden gitmesi ve durdurmaya çalışmasıdır. Böylece ekip tekrardan eskiye dönüyor fakat bunda durdurmaları gereken sevdikleri dostu Dom’dur. Dom rtık durmayacak şekilde gözü boyanmıştır ve eski hayatında olduğu gibi suça karışacaktır. Chiper ise Dom’un bu yolda gözünü boyayan ve her geçen gün Dom’un gözünü boyayarak planlarını yaptırmaya başlamasıdır. Ekipten kalan herkes Gözü boyanmış dom’u , daha fazla gözünün ve zihninin boyanmasını istemecler ilk başta Chiper’i durdurmak isterler. Dom,Chiper’i güzel bulmakta, ve Chiper fiziki açıdan çok güzel görünmesinden dolayı cazibeli gözüktüğü için Dom’her geçen gün Chiper’in cazibesinden etkileniyor ve daha fazla ona bağlanarak suçlara karışmaktadır.Dom’u ancak ekip arkadaşları ve gerçek bir aşk durdurabilir.

 

Hızlı Ve Öfkeli 8 İndir, konusu ve hikayesi üstteki yazdığım şekildeydi. Birazda kendim ve diğer kullanıcıların yorumlarına göz atayım ve sizlere kesin bilgiler sunayım. Ben filmi beğndim. Her dakikasının bir zevki ve havası var, filmden çok zevk aldım sahneleri bence normaldi ve fazla detaycı olmayışım filmin yüzünü görmemi sağladı. Hızlı Ve Öfkeli 8 İndir hakkında diğer kullanıcıların yorumlarında ise %90 beğeniyor ve geriye kalan kişiler beğenmiyorlar. Filmin yarısından sonrası Aksiyon ve Macera tavan yapıyor diyorlar. Mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında diyorlar. Sizlere Hızlı Ve Öfkeli 8 İndir, konusunu inceledik ve sunduk umarım beğenmişsinizdir. İyi seyirler..


 

 

 

 
Vizyon Tarihi: 13 Nisan 2017
Yapımı : 2017 - ABD
Tür : Aksiyon ,  Gerilim ,  Macera ,  Suç
Süre: 156 Dak.
Yönetmen : F. Gary Gray
Oyuncular : Vin Diesel ,  Charlize Theron ,  Dwayne Johnson ,  Jason Statham ,  Michelle Rodriguez
Senaryo : Chris Morgan ,  Gary Scott Thompson
Yapımcı : Vin Diesel ,  Neal H. Moritz
Diğer Adı : Fast 8, Fast & Furious 8
 

 
Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 120 Ortalama :4,1
Türkçe Dublaj - S - Çekimi
Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi indir Türkçe Dublaj
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   enver3635 11 Ocak 2019 15:37
çok güzel film
avatar
Üye   minagaye06 6 Ocak 2019 20:17
çok güzelll

çok güzel bir film şidddetle tavsiyeeee
avatar
Üye   arjen 25 Aralık 2018 22:23
Çok iyi bir site bütün filmleri indirip izledim bi tanesinde hata çıkmadı
avatar
Üye   isacnn12 26 Kasım 2018 21:13
Adamsınız çok iyioldu hemen indrdim
avatar
Üye   Cherax 24 Temmuz 2018 05:08
Çok iyi bir site bütün filmleri indirip izledim bi tanesinde hata çıkmadı
avatar
Üye   ahmetberkek 8 Temmuz 2018 14:47
Çok müthiş umarım devam filmleri de bu kadar güzel olur
avatar
Üye   ozi3455 24 Mayıs 2018 19:33
çok güzele benziyor
avatar
Üye   leylaklar 3 Mayıs 2018 08:18
Mükemmel bir film
avatar
Üye   edozmen145 17 Nisan 2018 23:21
eyvallah adamsın
avatar
Üye   rmznilikes 19 Mart 2018 19:22
eyvallah birader
avatar
Üye   nebilemben44 3 Mart 2018 20:07
harika bi film ya beyler kesin izleyin
avatar
Üye   nadirozcan 28 Şubat 2018 18:43
çok iyi bir film
avatar
Kurucu   GoKay 18 Şubat 2018 23:06
Alıntı: Mr.Fuat
Film Süper elinize sağlık

rica ederiz çok güzel bir film
avatar
Üye   Mr.Fuat 5 Şubat 2018 19:16
Film Süper elinize sağlık
avatar
Üye   braga85 3 Şubat 2018 23:45
tşk ederim elinize sağlık smile
avatar
Üye   MCPGTR 31 Ocak 2018 21:55
Oha En Sevdiğim Tavsiye Ederim <3
avatar
Üye   cansen 31 Ocak 2018 20:45
tşk ederim elinize sağlık süper bir çalışma olmuş
avatar
Üye   ygtcnozhn066 23 Ocak 2018 22:54
beyler bu film müthiş teşekkürler fulladam
avatar
Üye   alial 10 Ocak 2018 14:45
Emeğinize sağlık çok teşekkürler.
avatar
Ziyaretçi grss 2 Ekim 2017 22:09
iyi film teşekkürler. Site güvenilir ve istediğim herşeyi buluyorum.
avatar
Üye   wolf 5 Eylül 2017 19:27
işte filmlerin babası teşekürler
avatar
Ziyaretçi ahmet 5 Ağustos 2017 14:23
emeğinize sağlık teşekkürler
avatar
Üye   herrpolat 28 Temmuz 2017 16:52
Emeğinize sağlık teşekkürler
avatar
Ziyaretçi fiko55 26 Temmuz 2017 10:53
emegi geçenlereçok teşekkürler
avatar
Ziyaretçi costariva 24 Temmuz 2017 16:17
emeği geçenlerin emeğine sağlık
avatar
Üye   eneserdemli 23 Temmuz 2017 21:20
harika film ses ve görüntü kaliteside güzel
avatar
Ziyaretçi cemre 13 Temmuz 2017 23:46
görüntü ve ses kalitesi güzel
avatar
Üye   TheOrder 22 Haziran 2017 16:42
Alıntı: TuRbuLanS
daha indirmedim ama indiricem bakalım nasıl

Alıntı: ZaMoRaNo
Film tam olarak bir aksiyon filmi, sinemaya gitmeyenler ilk olarak sinemada izlesin.

NEDEN SADECE ÖZEL ÜYELER İNDİREBİLİYOR ?

NEDEN SADECE ÖZEL ÜYELER

Sizde indirebilirsiniz. Yukarıda cloud yazan butonlardan. Sadece özel üyeler indirmiyor :D

Alıntı: hasan3842
indirmek için sabırsızlanıyorum tüm serilerini izledim. bunu sinemada izleme fırsatım olmadı. ses ve görüntü kalitesi iyidir inşAllah.

Ses ve görüntü kalitesi güzel. Hiçbir sorun çıkmayacaktır merak etmeyin
avatar
Üye   hasan3842 22 Haziran 2017 12:43
indirmek için sabırsızlanıyorum tüm serilerini izledim. bunu sinemada izleme fırsatım olmadı. ses ve görüntü kalitesi iyidir inşAllah.
avatar
Üye   TuRbuLanS 21 Haziran 2017 16:14
daha indirmedim ama indiricem bakalım nasıl

Alıntı: ZaMoRaNo
Film tam olarak bir aksiyon filmi, sinemaya gitmeyenler ilk olarak sinemada izlesin.

NEDEN SADECE ÖZEL ÜYELER İNDİREBİLİYOR ?

NEDEN SADECE ÖZEL ÜYELER
avatar
Ziyaretçi Ziyaretçi mehmet 19 Haziran 2017 05:07
ıyı degıl ama ıdare eder
avatar
Üye   TheOrder 31 Mayıs 2017 20:24
Alıntı: Ata
Yazik mobil ustunden indiriceklre gecmis olsun 2 gb indirdik ses desteklenemiyor diyo rezillik .

Malesef telefonunuz desteklemiyorsa bizim yapabilecek birşeyimiz yok :)
avatar
Ziyaretçi Ata 31 Mayıs 2017 16:16
Yazik mobil ustunden indiriceklre gecmis olsun 2 gb indirdik ses desteklenemiyor diyo rezillik .
avatar
Ziyaretçi Said 29 Mayıs 2017 21:35
şifre yi koplayın sitede yazıyo
avatar
Üye   Maccy 27 Mayıs 2017 12:14
Rar şifresi www.fulladam.com elle giriniz.
avatar
Ziyaretçi Murat 27 Mayıs 2017 10:23
Rar şifresi yanlis diyor
avatar
Kurucu   ZaMoRaNo 27 Nisan 2017 00:28
Film tam olarak bir aksiyon filmi, sinemaya gitmeyenler ilk olarak sinemada izlesin.
avatar
Kurucu   GoKay 20 Nisan 2017 22:50
Alıntı: ahmet
film indi ama rardan cıkmıyo sifre istiyo

rar şifresi www.fulladam.com
avatar
Ziyaretçi hasan 20 Nisan 2017 12:30
hızlı ve öfkeli serisi 8 filmi gerçekten çok güzeldi filmi indirip izledim hakkını veriyor teşekkür ederim emeğinize sağlık
avatar
Kurucu   GoKay 20 Nisan 2017 00:41
Alıntı: levent
windows media player dan açılmıyormuş ,ses kartında sıkıntı yok vlc player ile halletim tamamdır

filmleri eklemeden önce kesinlikle kontrol ediyoruz film yakında yeni versiyonu ile güncelleyecek konuyu sık sık takip etmenizi öneririm. 720p, 1080p sürümleri'de gelecek..
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
45
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı