Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Minecraft Pocket Edition Apk Full

Minecraft Pocket Edition Apk Full

Minecraft Pocket Edition Apk Full

 

Minecraft Pocket Edition, mobil uygulaması android için tasarlanmış bir hayatta kalma oyunudur. Aslında sadece hayatta kalma değil her şey yani hayal edebileceğiniz kadar çok şey yaşayabileceğiniz bir oyun.

 

Oyunun olayı ; ıssız bir adadasınız. Ve bir şeyler yapmanız lazım. Yani açlık sorununun yanında akşama kadar kendinize bir ev yapmanız lazım. Tabi şart değil akşam yaratıklarla baş edebilirim diyorsanız. Bu zorlu macera da önünüze birçok engel çıkacak, belki de öleceksiniz. Ama oynaması da bir o kadar zevk verici ve eğlendirici.

 

Tabi ki de sadece survivor (hayatta kalma) modu yok. Creative (yaratıcı) gibi diğer modlar da mevcut. Yaratıcı modunu seçerseniz uçabilir, kodlarla istediğiniz yere ışınlanabilir, hiç ölmeyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi özellikler yaratıcı modunda mevcuttur. Ayrıca yaratıcı modu genelde yapı falan inşa etmek için kullanılır.

 

Oyun da bir de madenler denilen, oyunu en eğlenceli hale getiren bileşenler vardır. Yani madenlere inip bu madenler de ki değerli altın (gold) , demir (iron) , elmas (diamond) ‘lara ihtiyacınız olacak.

Bunlardan zırh yapıp, silah yapıp kendinizi diğer yaratıklara karşı savunabilir, hayatta kalabilirsiniz.

 

Minecraft Pocket Edition milyonlarca indirilmiş olup Oldukça da iş gören bir oyundur. Yani sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz eğlenceli bir o kadar da zevk alacağınız bir oyundur.

 

Minecraft Pocket Edition sitemizde ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition ‘ a indirme linklerinden ulaşabilirsiniz.

 

Minecraft Pocket Edition Apk Full

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 4 Ortalama :5
Minecraft Pocket Edition Apk Full
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   canel 21 Eylül 2018 12:14
çok iyi
benccce

bence oyun cokgüzel
avatar
Üye   Lider 22 Temmuz 2018 17:15
çok güzel bir site
avatar
Üye   KATiL BIZIZ 27 Şubat 2018 17:06
cok guzel oyun
avatar
Üye   Selamm 24 Şubat 2018 18:10
elinize sağlık
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
27
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı