Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

The Expanse 1. Sezon Tüm Bölümler BLURAY 720p Türkçe Dublaj indir

The Expanse Dizisi İndir

The Expanse 1. Sezon Tüm Bölümler

 The Expanse 1. Sezon Tüm Bölümler BLURAY 720p Türkçe Dublaj indir
 

Merhabalar full adam takipçileri ve ziyaretçileri. Bu yazımda sizlereThe Expanse dizisi hakkındabilgiler vereceğim. Öncelikle bilim kurgu filmleri ve dizileri sevenlerin kaçırmaması gereken dizilerden birtanesidir. Bilim kurgu filmlerini seven kişiler ve normal yabancı dizi takipçileri bu diziyi çok beğenmişlerdir. 20bin küsürlük kişilerin oylaması sonucu 8.2 ımdb puanı çıkmıştır. Takipçilerinin hepsini yeterince tatmin eden ve izlemekten zevk aldıran The Expanse Türkçe dublaj halinde sizlere sundum.

The Expanse, Bir tür Amerikan dizisidir ve yapımı SyFy ‘dir. Dizide 200 yıl sonra Dünyamız üzerinde yaşayan insanları daha fazla taşıyamamaktadır ve nüfusun çok olmasından dolayı o zamana kadarki araştırdıkları gezegenlere gitmek ve koloni olurturmak için çalışmalar başlatıyorlar. Güneş sisteminde binlerce koloni kurulmuştur. Mars’ta, asteroid Kuşağında ve bir çok gezegende insanlar yaşamaktadır. İnsanlığın Güneş sistemini söürdüğü bu yıllarda geçen bu film bilim kurgu dizisi kategorisindedir ve çok fazla izlenme almaktadır. İlk başta Amerikan televizyonlarında yayımlanan bu dizi bizim ülkelerimize kadar gelmiştir ve bizim ülkemizdekilerde Türkçe dublaj yapmıştır. Bizler ise sizlere Türkçe dublaj ve tüm bölümlerini sunuyoruz. The Expanse Tüm Bölümleri İndir ve bu güzelim filmi izle. Canterbury bir uzay gemisidir ve yüzyıllar öncesinde uzaya koloni kurulurken ulaşım aracı olarak kulanılmaktaydı. Koloniler için gerekli herşeyi güneş sistemindeki bütün gezegenlere görütebilen bu gemi muhteşem özelliklere sahiptir. Çünki bu ulaşımları kısa sürede yapabilmektedir. Yüzyıllar önce asteroid Kuşağında taşıma gemisi olarak kullanıldığını sizlere anlattım, şimdi ise nakliyesi için kullanılan bu uzay gemisi, Saturn halkalarındaki buzulu kolonilere dağıtmaktadır. Canterbury, yetersiz olmaları veya geçmişleri daha olumlu ve uygun olmaması gibi sebeplerle başka yerde iş bulamayanlar için kaçınılmaz fırsat olarak ortaya çıkmıştır. The Expanse büyük ölçüde canterbury gemisi, kabin ekibi ve bir dedektif etrafında gelişen olayları kendilerince çözmeye çalışmaları ve güneş sistemini korumalarını konu almaktadır. Bu zorlu macerada ve zekalarını ve akıllarını zorlayacak bu macerada birçok olaya şahit olacaklardır.

The Expanse Dizisi İndir, bir kez izlediğiniz zaman hiç bırakamayacağınız bu dizide bütün seriyi hemen izlemek ve merak etmeye başlayacaksınız. Dizi bilim kurgu dizisi olduğu için herkes tarafından sevilen ve izlenen dizidir. Milyonlarca kişi dizinin tüm serilerini bitirdi bile. Sen neden duruyorsun. Hemen tüm serilerini indir ve bu güzelim diziyi daha fazla zaman geçmeden izle.

Benden sizlere tavsiye. 1.Bölümü indirin ve onu izlerken 2.bölümü indirmeye bırakın, 2.bölümü ixlerken 3.bölümü indirmeye bırakın. Eğer internetiniz hızlı ise hepsini aynanda indirip izleyebilirsiniz. The Expanse dizisi milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Sizlere bu diziyi Türkçe dublaj paylaştık, bunun sebebi ise dizinin zevkini daha iyi almanız ve daha anlaşılır olmasını düşündüğümüz için Türkçe dublaj paylaştık. Şimdilik türkçe dublaj bölümüne içerik giriyorum, ileride alt yazılı,orjinal dil ve yerli dizileride paylaşacağım. Sizlerin desteği ile bunları daha fazla hızlandıracağım. Sizler sosyal medyada sevdiğiniz içeriklerin linklerini paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. İyi seyirler..

 

The Expanse 1. Sezon Tüm Bölümler

Tür: Dram, Gizem, Bilim-Kurgu
İmdb Puanı: 8,2/10 - 20.428
Başlama: 2016
Süre: 60 dakika
Dil: İngilizce - Türkçe


Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :4
Dizi Film - 720p
The Expanse 1. Sezon Tüm Bölümler BLURAY 720p Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   sakinruzgar 8 Aralık 2018 10:42
çok güzel teşekkürler
avatar
Üye   ed_11 9 Eylül 2018 03:24
guzel dizi seyredilebilir
avatar
Üye   25kmt 16 Haziran 2018 19:58
güzel dizi seyredilebilir
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
39
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı