Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Blindspot 2.Sezon Tüm Bölümler 720p HDTV Türkçe Altyazılı indir

Blindspot 2.Sezon Tüm Bölümleri

Blindspot 2.Sezon

 

Merhabalar. Sizlere bugün çok ilginç konulu dizinin 2.Sezonunu paylaşıyorum. Bence on numara olan Blindspot 2.Sezon indir ve izle. Hiç pişman olmayacaksın.

Blindspot Konusu , Geçirdiği bir kaza sonucu hafısajını kaybetmiş halde Times meydanında, tüm vicudu dövmeler ile kaplı olan Jane Doe isimli bir bayanı ve onu takip eden yada ilgilenen FBI ekibinin hikayesini anlatıyor. Çeşitli maceralara atlayacaklar ve bu maceralarda sizleri tam anlamıyla tatmin ediyor. Heycanla beklediğiniz sahneler, adeta dizi 1 dakikada bitmiş gibi hissettiriyor. Kurt Waller isminde bir ajanın koruması altında olan Jane ‘in vicudundaki dövme izleri bir suç haritası olduğunu ve bu suç haritasının belli bölgelerdeki planlanan eylemleri,soygunları vs anlatıyordur. Bunlardan çok şaşkın kalmışlardır. Blindspot ıdmbpaunı ise 7.6 bu oylamayı yapan kişi sayısı ise 35.114 tür. Blindspot oyuncular isimleri şunlardır; Jaimie Alexander ,Sullivan Stapleton ,Rob Brown ,Audrey Esparza ,Ashley Johnson ,Ukweli Roach,Luke Mitchell ,Michelle Hurd,Archie Panjabi.

 

Dizide mukemmel olaylar oluyor ve bu maceraya kendinizi kaptırıyorsunuz. Mutlaka izlemeniz gerekiyor. Blindspot Dizi Film indir ve bu maceranın bir parçası olmaya hak kazan.

 Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 3 Ortalama :4
Dizi Film - 720p
Blindspot 2.Sezon Tüm Bölümler 720p HDTV Türkçe Altyazılı indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   hkn 6 Eylül 2018 21:23
turkçr dublaj nerede.
avatar
Üye   serqeant 3 Mart 2018 20:45
1. sezon yok mu ya

link kırık sanırım
avatar
Üye   puma29 19 Ağustos 2017 20:31
emeğinize sağlık teşekkürler
avatar
Üye   Kenan32 12 Ağustos 2017 22:23
Tüm bölümler olduğu söyleniyor ama sadece 1. bölüm eklenmiş !!!
avatar
Üye   ilkercasias 12 Temmuz 2017 12:43
güzel bir dizi seyretmenizi tavsiye ederim. paylaşım için teşekkürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
3
Anlık Ziyaretçi
41
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı