» » » Geleceğe Dönüş Filmi serisi 1-2-3 1080p Türkçe Dublaj İndir
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Geleceğe Dönüş Filmi serisi 1-2-3 1080p Türkçe Dublaj İndir

Geleceğe Dönüş Filmi 1 - 2 - 3

Geleceğe Dönüş Filmi serisi

 
Merhabalar. Bu yazımda sizlere Geleceğe Dönüş Serisi indir ,hakkında bilgiler vereceğim. Zamanının en çok ses getiren filmi olarak bilinen bu filmin IMDb puanı 8.8'dir. Sizlere bu filmin full serisini veriyoruz ve bu serilerde 1-2 ve 3.serileri mevcut. Başka serisi olmayan bu iflmin devamının gelmesini çok isterdim. Yılında çok büyük kitleye ulaşmış ve tamı tamına 388 milyon dolar kar elde etmiştir. Geleceğe dönüş serisi 1080p indir ve bu maceraların zevkini ve keyfini çıkart.
 
Geleceğe Dönüş Filminin tüm bölümlerinde çeşitli entrikalar yaşanıyor ve bu olaylar ya zamanın ilerisinde yada gerisinde gerçekleşiyor. İlk başta Marty isimli karakter normal hayatına devam ederken doktor bilim adamın onu bir gece yarısı otoparka çağırır. Ve burada olay başlar, ilk kez köpeği zaman yolculuğuna çıkarırlar ve başarılı olurlar. Plutonyumları aldıkları teröristler gelir ve Mary arabaya binip zaman yolculuğu yapar. Gittiği zamanda plutonyum olmadığı için geri gelemez ve o zamandaki doktora gider. Yıldırımın veridği enerji plutonyumun enerjisine eşit olacağını düşünürler ve şimşek çarpması ile Marty tekar zamanına döner. Zengin ve ailesinin değişik olduğunu görür. Bu 1.bölümün kısaca özeti idi. 2.bölümde ise doktor gelecek zamandan gelir ve Marty nin çocuğunun başı dertte olduğunu soyler. Marty sevgilisi ile giderler orada zorba olan biff isimli karakteri yanıltıp hapse attırırlar. Martynin sevgilisi ise baygın bulunup evine götürülür. Evde gelecek zamandaki evleri olduğu için olanları öğrenir,kendisi ile karşılaşır. Bayılır ve marty ile doktor arabaya götürür. Fakat arabayı gelecekteki zobma biff in büyük babası Eski zamandaki kendisine son 50 yılın maç sonuşlarını verir ve. Marty,sevgilisi ve doktor tekrardan 1985 e döndüleri zaman herşeyin harap oldupunu sokakların çeteler ile kaynıyor olduğunu görürler. Bunu durdurmak için geçmişe giderler ve biff ten o dergiyi alırlar. Zamanlarına dönerken Marty 1955 te tıkılı kalır. Doktor arabadayken şimşek çakmıştır ve 1855 yılına gitmiştir. O zamanın imkanları yetmediği için orada kalmıştır ve Martye mektup yazar. Arabanın saklı olduğu yeri söyler. Buda 2.serinin konusu idi, 3.serinin konusu ise Marty o zamanın doktorunu bulur ve arabayı çıkarırlar. Arabayı tamir ederler ve Marty 1855teki doktoru bulup ölümden kurtarmaya gider. Orada arabayı trene bağlarlar ve tren ile 88mil hıza ulaşırlar. Ardından doktor ile sevgilisi o zamanda kalır, Marty ise 1985 yılında döner. Sevgilisini alıp arabanın parçalandığı yeri gösterirken Doktor zaman yolculuğu için icat ettiği treni ile gelir ve Martye hediye verip gider. Filmin serisinin sonu bununla noktalanır.
 
Geleceğe dönüş Boxset indir bu sayede yukarıda anlattıklarımın gerçeğini yaşa ve olaylara şahit ol.
 
 
 
 

Geleceğe Dönüş Filminin tüm serisi 1080p olarak sizlerle iyi seyirler dileriz..


Oy Sayısı : 2 Ortalama :4
Türkçe Dublaj - 1080p
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   bolder2005 4 Ağustos 2018 02:37
Bu film beyin yakan sahneler barındırır. üzerinden uzun zaman geçse de taklitleri günümüzde bile bu kaliteye yaklaşamadılar. paylaşım için teşekkürler
avatar
Ziyaretçi sennnn 5 Ekim 2017 18:00
süper film teşekkürler
avatar
Üye   ismayilovh 3 Ekim 2017 15:13
bu tam bir başyapıt. çok güzel bir sci-fi
avatar
Üye   fatihcrs 19 Eylül 2017 02:35
teşekkürler güzel film :)
avatar
Üye   sadikk 23 Temmuz 2017 02:49
teşekkürler ellerinize saglık
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
36
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı