Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Seveceğiniz Animasyon Filmleri

  • 19.05.2017, 14:48
  • Blog
  • 2 160
  • 2
En İyi Animasyon Filmler 2017

en iyi animasyon filmler


Merhabalar, en iyi animasyon filmleri hakkında bilgiler ve filmler vereceğim. Umarım beğenirsiniz. Genellikle çocuk kitlelere sağip olan bu filmleri yetişkinlerde izliyor. Her yaştan izlenmeye sahip bu filmleri, dilediğiniz gibi ailenizle veya tek başınızda izleyebilirsiniz. 
 

Fırıldak Ailesi 2017 DVD 720p SANSÜRSÜZ Yerli Film indir

Öncelikle en sevilen ve çocukların en sevdiği fırıldak ailesi filmi tam bu yazımıza uygun. Hem animasyon hemde her kitleye uygun sahneleri ile kendini sevdiriyor. 


fırıldak ailesi filmi indir , filmde olan bitenleri gör ve eğlenceye katıl. Fırıldak Ailesi Türk animasyon televizyon dizisidir. 11 Şubat 2013 tarihinde yayına başlamıştır. Bu animasyon dizisi yıllardır herkesin bildiği ve izlediği bir alışkanlık haline gelmiştir.  Grafi2000 firması tarafından hazırlanan Fırıldak Ailesi, Türk televizyonlarında yetişkinlere yönelik yapılan ilk yerli çizgi filmdir. Fakat genellikle çocuklar ve belli kesim yetişkinler izliyor. Dizideki karakterlerin ismi "Sabri, Yıldız, Dürdane, Afet, Zeki ve Tosun  "'dan oluşan orta sınıf bir Türk ailesinin yaşamını ve çeşitli olarlarını işlemektedir.

 

Fırıldak Ailesi İndir

 

Tüylü Kaçak Türkçe Dublaj 1080p indir

Çocukların bayılacağı ve yetişkinlerede hitap eden sahnelerin bulunduğu tüylü kaçak filmi 'de bu yazıya uygun olarak gördüm. Herkesin toplanım veya tek başınıza izlemeniz sonucunda zevk ve maceraya kapılacağınızı garantiliyorum.

 

 
Tüylü kaçak filmi , animasyon olmasına rağmen güzel bir akıcılığı var. Akıcılıkla devam eden filmin nasıl bittiğini anlamıyorsunuz. tüylü kaçak 1080p sunduk umarım beğenirsiniz. böyle animasyon film indir ve hemen izle müthiş bir yapıya sahiptir. Idmb puanı 5.4 fakat katılan kişi sayısı az olduğu için böyledir. Eğer cocukları oyalayacak bişi arıyorsan aç izlesinler. Filmin konusu Martins ailesi uzun yolcuğa çıkar ve evcil hayvanları Ozzy'nin huzurlu hayatı sona erer. Köpek bakım servislerine bırakılan Ozzy , yeni köpek arkadaşlar edinecek ve macera dolu anlara şahit olacaksınız.
Sahra Çölü – Sahara Türkçe Dublaj indir

Sahra Çölü – Sahara Türkçe Dublaj indir

  Sahra Çölü – Sahara Filmi her yaştan inanın seveceği ve özellikle çocukların gelişimi ve anlayış tarzını,bilinç altını vs. iyi yönde etkileyecek bir film olma özelliğini taşıyor. Çocukların sevmesinin neden animasyon ve eğitici bir film olmasıdır. Her kesmin izleyebileceği sahnelere sahip olan filmi hemen indirin.

 
Sahra Çölü – Sahara isimli 2017 yapımı animasyon filmini inceleyeceğiz. İmdb puanı 5.6 bunun sebebi ise oylayan kişi sayısının az olması fakat bu katılan kişilerin sevmediğinide gösterir. Çokğunlukla puanı yetişkinler veriyor çünkü çocuklar hedef alınmış bu tür animasyonlarda bu olaylar çok yaşanıyor. Bunlara kulak asmamak gerek, birçok çocuğun severek izlediğini biliyorum.
 
 

Bu yazımızda bu kadardı arkadaşlar. Umarım beğenmişsinizdir , hep yetişkinler için içerik üretiyoruz. Küçüklerimize içerik neden içerik üretmeyelim ki dedim. Sizlere çocukların bayılacağı en iyi animasyon filmleri toparladım. 2017 yılına yakın tarihlerde çıkmışlardır ve hepside günceldir. Altlarındaki butonlara basarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.


Oy Sayısı : 3 Ortalama :5
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   dsevik42 1 Şubat 2018 16:53
hint filmi- kahaani Hikaye nasıl bulabilirim
avatar
Üye   cansen 21 Haziran 2017 22:17
filmi indirip izledim kesinlikle sizlerde izleyin
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
27
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı