Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir

Catfight 720p Türkçe Dublaj indir

Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir

 
 Saç Saça Baş Başa filmi indir , hakkında bilgiler vereceğim. İlk öncelikle filmde kavga ve şiddet vardır. Küçük kız çocuklarına izlet meyiniz. Kadın kavgaları olduğu için söyledim, yoksa hiçbir aykısı sahnesi yoktur filmin. Saç Saça Baş Başa 720p indir bilgilerine glistesk film 3 Mart 2017 'de vizyone girmiştir. Vizyonundan buyana çok az vakit geçmiştir. Bu süreç ımdb yansımıştır. Saç Saça Baş Başa ımdb puanı 5.7 'dir ve katılan kişi sayısı 1500 'dür. Catfight ımdb puanı bukadardır, bazıları şiddetten dolayı bazıları  ise sevmediğinden dolayı düşük oy vermiştir.
 
Catfight 720p indir , eğer kız dövüşü seviyorsanız ve bu sizlere haz veya zevk veriyorsa. Tam yerindesiniz, hemen izlemeye başla. İki kadının heryerde karşılaşıp kimsenin olmadığı yerde kavga etmesini konu alan filmdir. Catfight türkçe dublaj indir sende bu maceranın zevkine varmaya başla. Catfight filmi indir türü komedi ve dramdır. Türünde orta seviyede güzel sahneleri vardır. filmin tek beğendiğim sahneleri kavga sahneleri oldu.
 
Catfight konusu Bu karanlık, cesur, kötü ruhlu, ama iyi yapılmış komedi-dram olarak, Veronica (Sandra Oh) evine hayatı ile ilgili bir yüzeysel başlıklı ev hanımı. Ashley (Anne Heche) Kariyeri ve bir bebek yükseltmek istiyor hayat arkadaşı Lisa (Alicia Silverstone) ile uğraşan kendinden takıntılı, insanları sevmeyen, sanatçı. Saç Saça Baş Başa türkçe dublaj indir Veronica ve Ashely en yolları iki sinik kadının, uzun süredir rekabet Veronica komada hastanede bulmuşsa acımasız kedi mücadeleye yol açar yüzeye çıkar Veronica'nın kocası tarafından barındırılan bir partide kesişir. İki yıl sonra, Veronica kocası ve genç oğlu hem öldüğünü öğrenmek için onu komadan çıkar ve o hiçbir arkadaş ya da aile ile kırdı. Öte yandan, Ashley şimdi Lisa ile evli başarılı ve zengin sanatçı haline gelmiştir. Saç Saça Baş Başa konusu bu kadardı. İyi seyirler diliyorum.
 

Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir

Catfight filmi indir

Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir

Catfight türkçe dublaj indir

Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir

Catfight hd indir

 

Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir

Catfight 720p indir

 Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :1
Türkçe Dublaj - 720p
Saç Saça Baş Başa 720p Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   sadikk 27 Temmuz 2017 03:14
çok teşekkür ederim sağolun vur vur
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
47
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı