Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

En İyi Romantik Filmler

  • 12.06.2017, 01:20
  • Blog
  • 1 262
  • 3
En Güzel Romantik Filmler

En İyi Romantik Filmler

 
Merhabalar. Bu yazımda sizlere en iyi romantik filmler hakkında bilgiler derledim. Umarım hoşunuza gider. Birçok çöft romantik film arıyor ve  çiftlerin güzel film bulması biraz zor fakat. biz bu durumda olan çiftlere en güzel romantik filmler derledik. Umarım beğenirsiniz.
 

Factotum Türkçe Dublaj indir

Factotum Türkçe Dublaj indir

 

Factotum filmi indir hakkında bilgiler vereceğim. İlk olarak filmin vizyon tarihi 29 nisan 2005 dir ve vizyona girdiğinden buyana birçok kişi tarafından izlenmiştir. Factotum filmi kendini izlettirdiği kişilerin aklında yer açmış ve akıl almaz bir etki yaratmıştır. Factotum türkçe indir türü Dram,Komedi ve Romantik tir. Türüne göre bayağı başarılı ve güzel sahneler çıkartan film. Sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

 

Her İşin Adamı Türkçe Dublaj indir

 

A Moment To Remember Türkçe Altyazılı indir

A Moment To Remember Türkçe Altyazılı indir

 a moment to remember filmi indir hakkında bigiler vereceğim. İlk olarak film 5 Kasım 2004 te vizyona girmiştir. vizyone girmesinden bu yana çok fazla ilgi görmüştür. a moment to remember türkçe indir , türü dram ve romantik olan filmin izleyeni ve o zamandaki izleyisi çoktu. Şimdi ise sizlere sunuyoruz, filmin güzel olduğunu ve her zaman izlenebilirliğini sizlere göstermek istiyoruz.
a moment to remember türkçe altyazılı indir sende bu filmin konusunı öğren. Film Güney Korede çıkmıştır ve iki sevgilinin yaşadıkları olayları ve diğer olayları anlatıyor.
 

aşkın krallığı filmi indir hakkında bilgiler vereceğim. İlk olarak filmin türü Biyografi,Dram ve Romantiktir. Türünde çok iyi eserler veren film çok sevilen ve konuşulan bir filmdir. aşkın krallığı 720p indir hakkındaki vereceğim bilgiler çok içinize yarayacaktır. aşkın krallığı imdb puanı 6.8 dir ve katılan kişi sayısı 5bin dir. Imdb den aldığı oranla nekadar iyi olduğunu gösteriyor film zaten.ç Mutlaka izlemeniz gereken romantik bir filmdir.

 

A United Kingdom 720p Türkçe Dublaj indir

 

Loving 720p Türkçe Dublaj indir

Loving 720p Türkçe Dublaj indir

loving 2016 filmi indir hakkında bilgiler vereceğim. İlk olarak filmin türü Biyografi,Dram ve Romantik tir. loving türkçe dublaj indir 4 Kasım 2016 yılında vizyona girmiştir. Vizyone girdiğinden buyana çok izlenmeler almıştır. İzlenmelerini almasının nedeni filmin romantik ve drama türünden olmasıdır. loving filmi indir ve sende bu güzelim yaşam öyküsünü öğren.

 

Seven 720p Türkçe Dublaj indir

 

 Bir Tür Sihir 720p Türkçe Dublaj indir

Bir Tür Sihir 720p Türkçe Dublaj indir

bir tür sihir 720p indir hakkında incleme ve bilgiler vereceğim. İlk olarak film 6 Ekim 2016 da vizyona girmiştir. Bu filmin izminde çizgi filmin olması bu filmi internet aleminde geri planda tutmaktadır. Fakat biz bu bir tür sihir filmi indir 'i üstlere koyarak sizlere izletmek istiyoruz. Filmin türü Komedi,Fantazi ve romantik tir. Film türüncde çok güzel senaryolar barındırmaktadır. bir tür sihirhd indir sende bu tür filmin keyfini çıkart.

 

A Kind of Magic 720 Türkçe Dublaj indir

 

Ezber Bozan 720p Türkçe Dublaj indir

Ezber Bozan 720p Türkçe Dublaj indir

rules don't apply filmi indir hakkında bilgiler ve değerlendirmeler yapacağım. İlk olarak filmin türü Komedi,Dram ve romantiktir. Türüne göre çok başarılı bir sahneleri vardır. Sahnelerden ziyade filmin az kesimler tarafından sevilmesinin sebebi imdb olmuş. rules don't apply ımdb puanı 5.7'dir ve katılan kişi sayısı 3.800 kişidir.

 

Rules Don’t Apply 720p Türkçe Dublaj indir

 

Oy Sayısı : 1 Ortalama :5
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   TheOrder 5 Eylül 2017 20:10
Alıntı: RuruBlu
güzel bir liste olmuş ama daha fazla altyazılı film olsa çok daha güzel olur

Elimizden geldiğince ekliyoruz :)
avatar
Üye   RuruBlu 5 Eylül 2017 19:59
güzel bir liste olmuş ama daha fazla altyazılı film olsa çok daha güzel olur
avatar
Üye   cansen 20 Haziran 2017 23:26
süper bi anlatım olmuş kesinlikle hepside izlenir
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
6
Anlık Ziyaretçi
33
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı