Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Devil In The Capital Full PC Torrent İndir

Devil In The Capital Full PC Torrent İndir


Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere benim oynamaktan çok zevk aldığım sizin de oynarken çok eğleneceğiniz bir aksiyon oyununu sizlerle paylaşacağım. Öncelikle paylaşımını yapacağım bu aksiyon oyununun konusu şu şekil de;

1952 yılında İran petrol endüstrisinin kamulaştırılması ve ulusal hükümetin kurulmasıyla İngilizlerin elleri İran petrolünden kesilmişti. Buna rağmen, ulusal hükümeti yenmek için elinden gelen her şeyi kendi gücüyle deniyorlardı. Tahran ve Güney İran'da hükümeti devirme girişiminde bulunan yurtiçi ve yurtdışındaki sabotaj eylemlerinin ortasında, Kuzey İran'daki gizli kuvvetler İran petrolünü çalmak için katılmışlardı. Bu, ulusal hareketin savunucusu olan Rasht'ın temsilcisinin ve Rasht'daki bazı polis memurlarının ve Tahran'dan gönderilen diğer kişilerin öldürülmesiyle ağırlaştırıldı. Böylece dedektif Mohammad Afshar, ulusal çıkarlara aykırı olan bu eylemler hakkındaki sırları çözmek için Rasht'a gönderildi. Bir takım korkunç cinayetlerin öğrenilmesinin yanı sıra, bir darbenin zemini hazırlamak için insanların dikkatini birden fazla suça yönlendirme çabalarını keşfediyordu. Afşar, katilleri tanımlamanın yanı sıra şekillendirilen belirgin vatana ihanetle uğraşmak zorunda idi.

Peki şimdi siz afşara yardım edecekmisiniz? Daha birçok macera ile karşı karşıya kalacağınız bu oyunu indirip keşfetmeye ne dersiniz?

Devil In The Capital Full PC Torrent İndirDevil In The Capital Steam İndir
Devil In The Capital Full PC Torrent İndirDevil In The Capital Torrent İndir
Devil In The Capital Full PC Torrent İndirDevil In The Capital Full PC Torrent İndir
  • Devil In The Capital Full PC Torrent İndir Kurulum ve Özellikleri
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Xp/7/8.1/10
İşlemci: 2.5 GHz (Single Core) or 2 GHz (Dual Core)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, or equivalent card with at least 512 MB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 9 compatible sound card
İlave Notlar: Mouse and keyboard
indirme Türü :
Torrent
Oyun Türü :
PC Oyunu
Sürüm :
Activated
Crack :
Mevcut

Dosya indirebilmek için siteye kayıt olmanız gerekmektedir.


Oy Sayısı: 1 Ortalama:5
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
28
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı