Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Turkcell ve Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

GoKay
GoKay {user-group} 24-07-2017, 21:26

Turkcell Bedava İnternet

Akıllı telefon kullanıcıları son zamanlarda artan yüksek internet kullanımı nedeni ile operatörlerinden belirli oranda hizmetler beklemektedir. Özellikle Turkcell Bedava İnternet hizmeti gerek oyun kullanımı gerekse sosyal medya kullanımları nedeni ile sıklıkla aramalar içerisindeki yerini almakta. Bu operatör için bedava internetin nasıl elde edilebileceği;
 
Turkcell Bedava İnternet kazanmak isteyen kişiler öncelikle hatlarını 4.5G için uyumlu hale getirmelidir. Ardından 2222 üzerine 4.5G yazılarak gönderilecek bir SMS sonrasında 10GB bedava internet kazanımında bulunacaktır. Bununla beraber Android kullanıcıları Google Play içerisinde yer alan Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirmeleri durumunda da 1 GB internet hizmetini 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler. Hizmetin ay boyu geçerli olabilmesi için 3 TL gibi bir ödeme yapılması gerekmektedir.
Kaynağa Gidin; Turkcell Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Akıllı telefonlar üzerinden internet kullanımın giderek artması satın alınan paketler içerisindeki hakların erken sürede bitmesine neden olmakta. Kullanıcılar sıklıkla Vodafone Bedava İnternet hizmetleri araştırarak bir sonraki aya kadar idare edebilecekleri kadar kullanım süreleri temin etmeye çalışmaktadır. Birkaç yöntemi bulunan bedava internet hizmetlerinden bahsedecek olursak;
 
Vodafone Bedava İnternet için öncelikle Play Store içerisinde yer alan “Vodafone Self “uygulaması indirilmelidir. Uygulamaya giriş yapan her kullanıcıya anında 1 GB internet hediye edilmektedir. İkinci yöntemde ise “Supriz” yazarak 6666 üzerine SMS gönderebilirsiniz. Bu SMS sonucunda öncelikle internet olmak üzere hem dakika hem de SMS hizmetlerinden belirli bir süre ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bu yöntemler sadece ilk kullanım için olup tekrarı durumunda herhangi bir şekilde internet hediyesi sağlamamaktadır.

Kaynağa Gidin; Vodafone Bedava İnternet
avatar
Üye   kolivas61 26 Temmuz 2017 22:04
paylasiminiz icin tesekkürler
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 32 onaylı konuda toplam 99 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-19 17:49:08 tarihinde Ücretsiz Temalar ve Php eğitim dersleri başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 32 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 32 konudan 32 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 32 adet onaylı konuya toplam 99 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
39
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı