Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indir

The Mummy 2017 indir

Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indir
Mumya 2017 Full indir , Umarım birçoğunuz Tom Cruise'un adının anne karnesine uyarlanmasıyla aynı cümleden geçtiğini duyarsınız, garip bir şekilde heyecanlıyım. Elbette bir beklenti değil, el değmemiş bir heyecan diyoruz ... 2012'de vizyona giren ilk Jack Reacher, sadece Güzelleştirmeden bu yana inşaat aşamasında olan Cruise'a bir göz atınca benzer bir tepki oluştu. Mumya Türkçe indir , Spielberg Savaşı Dünyamıza sitemizde. Ancak, bunun böyle olmadığını öğrendiğimizde ve bu büyük üretim curcumasının Karanlık Evren için ilk adım olduğu zaman, biraz daha heyecanlıyız!
Bu Karanlık Evren nedir? DC ve Marvel sinematik evrenler gibi ekranda taşınacak büyük çaplı popüler canavarlar projesidir ... Karanlık Evren projesinin kapsamının yanı sıra, kare benzeri ünlülerin fotoğrafları da belirginleşti. Geçtiğimiz hafta içinde gerçekleşen. İlk temas Dr. Russell Crowe'nun kemikleridir. Henry Jekyll ve Sofia Boutella, o zamana kadar ekranda gördüğümüz en "çekici" mumya hayat verdi. Projede yer alacağından emin olan diğer ağır bombalar, Frankenstein'ın Canavarının etkisi altındaki hain, Javier Bardem ve Johnny Depp'ın görünmeyen adamı ...

Aslında, bu projenin demo versiyonu kısmen 1999 Mummy Filmin'in ilk kamerasının arkasındaki Stephen Sommers'ın Van Helsing'inden kaynaklanıyordu. Uzun metrajlı bir seride kağıtta planlandığı gibi evlenemese de, terim açısından cesur bir adım olduğunu söyleyebilirdi. Bu yüzden Sommers'ın bir işçi olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor, ancak ilk filmde, Drakula, Kurtadam, Bay Hyde ve Frankenstein'ın Canavar gibi korku süperstarları, maalesef ekrandaki bir sonraki yüzüğü göremedi!
Mumya 2017 Altyaılı indir , Karl Freud'un yönetmenlik denemesinden 85 yıl geçti ve ilk Mumya filmi Boris Karloff ekranı sürdürüyor. Bayrak bazen Christopher Lee ve bazen Lon Chaney gibi efsaneleri ele geçirse de, o zamandan beri anne, vampir, zombi, kurtadam kültleri ya da Frankenstein gibi korku figürlerine aşık olamadı; ancak zaman zaman bu bir Tartışmalı bir örnekle sinema salonu.

Stephen Sommers, bin yıllar dizisinde öykünme kökenine döndü; sonradan bir üçgen haline gelecekti ve zamanla isimsiz hale gelen Mumyaları tekrar Imhotep'le özdeşleştirdi. Öte yandan, unutulmayı bekleyen ve ev tiyatrosunun çöp sepetinde tüketilmeyi bekleyen kültü üzerinde elbette ki devam eden yüzükler ile seri hızlı bir şekilde yüksekliğini kaybetti.
Kalbin, yakın geçmişteki geçmişin tam olarak "başarılı" olduğunu söyleyemediğimiz bir dizi canlandırmadan kaynaklandığını nerden bulduğunuzu düşünüyorsunuz? Öncelikle, Tom Cruise'un kişisel beklentileri Dark Universe serisinin ilk halkasının hayat sigortası olduğunu söyleyebiliriz. Elbette, karşıtlık içine yerleştirilen ürün, eylem beklentilerini garanti eder ve en kötü ihtimalle standardın altında kaymaya engel olur. Mumya 2017 Türkçe Dublaj indir , Sonra ne? Mumya filmi, uzun süredir devam eden çok ürünlü serinin ilk adımı olacak niteliklere sahip mi?
Evrensel yapmak istediği, Kabaca Sommers'ın 13 yaşından büyük olduğunu söyleyebiliriz. Bu açıdan bakıldığında, hem vampir hem de zombi kültlerine kısmen sarılmış bir mumya adaptasyonu, ilk canavar parçasının kalibre edilmesi için en az riskli bir seçimdir ve ateşe hiç atılmamaktadır. Karanlık Evrenin tümünden faydalanan ikinci yarıdan oluşurken ilk yarısı kadının karakterlerinin gücünden faydalanan küçük değişiklikler dışında komaya orijinal öyküye dokunmaz.

The Mummy 2017 full , İlk turda üreticilerin cesur bir hamleyi beklemek zor. Kingsman: Yıldızlarla dolu gizli servis filmi Sofia Boutella, annenin görüntüsü. Tam olarak isim veremediğimiz bir şeye sahip olduğunuzu inkar edemiyoruz. Tom Cruise gibi taraftan "keyifli" bir delinin de filmin ritmini arttırdığı açıktır, ancak bunlardan başka beklenmedik şekilde beklendiği gibi cesur bir hareket yok! Bir adım daha ileri giderse dahi, Mumya'yı kendi başlarına değerlendirmenin gerekli olmadığı söylenebilir; Bu film, Dark Universe giriş kapısından oldukça pahalı bir marka toplantısı olarak hizmet ediyor.
Öte yandan, Russell Crowe hayatını beklenmedik bir zevkle karşılıyor. Jekyl ile onun "canavar savaşçı" ekibi hikayelerini anlatacak, ancak sonuç şu an için merak. Aslında, burada Sommers'ın Victor Van Helsing'in yaylarla karşı karşıya kaldığı görüntü aktarımı var. Önümüzdeki yıllarda perdeleri sarsacak canavarlar düşünüldüğünde, Mumya'nın bütçeye ve yaygaraya rağmen içerik açısından saf bir adım olduğunu söyleyebiliriz. The Mummy 2017 Türkçe Dublaj indir , Filmin herkesi memnun etmese de, kompakt rakamlarla endekslenmiş olan sinematik evrenin bizi heyecanlandırmadığını söyleyemeyiz. Bu durumda, Tom Cruise'un geçmişin en güzel mumyalarını barındırdığı ve eylem katsayısı açısından bozulmayacağı başka bir Ray Ferrier varyasyonu için hayata geçirdiği bir Anne değişikliği var!

Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indirMumya 2017 izle
Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indirMumya 2017 HD indir
Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indirMumya 2017 Türkçe indir

Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indir
Mumya 720 indir


Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 7 Ortalama :4,4
(Türkçe) Altyazılı - HD
Mumya 2017 Türkçe Altyazılı indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   TheOrder 7 Eylül 2017 09:44
Alıntı: saintclow
teşekkür ederim ellerinize sağlık

teşekürler. keşke filmleri türlerine göre(aksiyon macere korku) kategori yapsanız. yalnızca hd full hd 720 olarak sınıflamak cok mantıksız.

O zaman işin içinden çıkılmaz bir hal alır.
avatar
Üye   saintclow 7 Eylül 2017 01:50
teşekkür ederim ellerinize sağlık

teşekürler. keşke filmleri türlerine göre(aksiyon macere korku) kategori yapsanız. yalnızca hd full hd 720 olarak sınıflamak cok mantıksız.
avatar
Üye   wolf 5 Eylül 2017 16:38
beklediğim filmlerden orjinali çıksada izlesek teşekürler
avatar
Üye   TheOrder 14 Ağustos 2017 17:24
Alıntı: Ziyaretçi uğur
fragmanı seyrettim ama indiremedim rica etsem fulladam mail.ru yüklermisiniz ,emeğine sağlık

Mail ru yüklüdür. Fakat bunun için üye olup yorum yüzdenizi yükseltmeniz gerekmekte. Mail ru,google drive ve birçok linkte mevcut. Bunları yorum yüzdeniz ile görebiliyorsunuz. Tabiki ilk adım üye olmak..
avatar
Ziyaretçi Ziyaretçi uğur 14 Ağustos 2017 09:18
fragmanı seyrettim ama indiremedim rica etsem fulladam mail.ru yüklermisiniz ,emeğine sağlık
avatar
Üye   jetmemet 12 Ağustos 2017 17:58
güzel bir film aksiyon ve macera
avatar
Kurucu   GoKay 9 Ağustos 2017 21:48
Alıntı: fencepan
çok teşekkürler. beklediğim bir filmdi.

filmi nasıl buldunuz en iyi sahneleri neresiydi filmle ilgili kısaca düşünceleriniz neler ?
avatar
Üye   fencepan 9 Ağustos 2017 21:44
çok teşekkürler. beklediğim bir filmdi.
avatar
Üye   volkus1919 5 Ağustos 2017 11:22
tşkler dostum eline sağluk türkçe dublaj ne zman cıkar
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
46
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı