Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Mars 2030 Full PC Torrent İndir

Mars 2030 Full PC Torrent İndir

Mars 2030 Full PC Torrent İndirHerkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere benim çok eğlendiğim ve sizin de eğleneceğinizi düşündüğüm bir oyunun tanıtımını yapacağım. Tanıtacağım oyunun adı Mars 2030.Peki bu Mars 2030 Full oyununun konusu ne?

Mars'a ilk görevli görev için hazırlanın! MARS 2030, oyunculara, eskisi gibi gizemli kırmızı gezegeni keşfetme imkanı veren bir sanal gerçeklik simülasyonudur.

MARS 2030, açık dünya araştırmaları üzerine yoğunlaşıyor. Oyuncular bir astronot rolünü üstlenerek Mars'tan geçerler ve gezegenin geçmişini açığa çıkaran jeolojik örnekleri toplarlar. NASA'nın Mars Reconnaissance Orbiter HiRISE uydu verilerini kullanarak, açık arazi alanının 40 kilometrekaresinde keşifler yapın, doğru haritalar ve modelleme yapın. Bu yolculuk boyunca, oyuncular, kendi gezegenimiz gibi bizim tarihimizden çok farklı görünen, zengin bir dünya keşfediyorlar. MARS 2030, VR olmayanlarda da deneyimli olabilir.

daha birçok macera ile karşı karşıya kalacağınız oyunu indirip keşfetmeye ne dersiniz?
Mars 2030 Full PC Torrent İndirMars 2030 Full PC Torrent İndir
Mars 2030 Full PC Torrent İndirMars 2030 Torrent İndir
Mars 2030 Full PC Torrent İndirMars 2030 Full İndir

  • Mars 2030 Full PC Torrent İndir Kurulum ve Özellikleri
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i3-6100 / AMD FX4350 or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 1060
indirme Türü :
Torrent
Oyun Türü :
PC Oyunu
Sürüm :
Codex
Crack :
Mevcut

Dosya indirebilmek için siteye kayıt olmanız gerekmektedir.


Oy Sayısı: 3 Ortalama:5
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
28
Arama Motoru
0
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
- Yok
Yukarı Aşağı