Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Fındık İşi Türkçe Dublaj Animasyon indir

The Nut Job 2014 indir

Fındık İşi Türkçe Dublaj Animasyon indir

Fındık İşi Full indir – Film Animasyon filmi olup genellikle çocuklara hitap etmektedir. Filmin vizyon tarihi 2 Mayıs 2014 tür ve bu güne milyonlarca kişiye ulaşmıştır. Filmin türü Animasyon,Kahramanlık ve Komedidir. Film türüne göre çok güzel sahneler içermektedir. Fındık İşi Türkçe indir , filmin süresi 1 saat 25 dakikadır ve bu süre gayet iyidir.  Fındık İşi imdb puanı 5.8 dir ve katılan kişi sayısı 21bin kişidir. Bu kadar kişi arasından bu puan bence iyi , izleyici kitlesinin büyük çoğunluğu erişkin insanlar dır fakat bilmiyorlar ki animasyon filleri çocuklar ön planda tutulmaktadırlar.

Fındık İşi konusu Filmin konsu Küçük bir sincap kendi hayatını sürdürmekteydi. Bu sincap hayatını sürdürürken insanlarla karşılaşır ve ağacı kesilir, ağacı kesildikten sonra bu sincap ağacında kalanları almaya gitmek için yola koyulur. Bu yolda birsürü macera ve badire atlatır. Sincap okadar şeyi kaldıramayıp somurtmaya başladı. Diğer bir sincap arkadaş daha geldi ve bu somurtkan sincapla tanıştı, bakalım sonrasında ne oldu. Hepsi filmde gizli, Hemen indirin filmin keyifini çıkartın..

Fındık İşi Türkçe Dublaj Animasyon indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 5 Ortalama :5
Türkçe Dublaj - BRRip
Fındık İşi Türkçe Dublaj Animasyon indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   fatih16673 21 Aralık 2018 16:28
TAM BİR COCUK VE AİLE FİLİMİ TEŞEKÜRLER FULLADAM
avatar
Üye   guven019 23 Temmuz 2018 13:07
güzel film olmalı linki görebilsem sevinirim.
avatar
Üye   mega34 16 Şubat 2018 15:14
güzel bir film
tavsiye ederim
avatar
Üye   tilman 2 Şubat 2018 12:29
çok teşekürler kardeş süpersin
avatar
Üye   wolf 5 Eylül 2017 15:51
çok teşekürler kardeş süpersin
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
26
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı