Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Born to Kill 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı indir

Born to Kill 1.Sezon indir

Born to Kill 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı indir

Born to Kill 1.Sezon Full indir – İlk olarak dizi 2017 yılında Tv de yayınlanmaya başlanmıştır. Miniz dizi olarak geçen dizinin tutması halinde devam edeceklerdir. Konusu ve türü oldukça iyi olan diziyi sizlere takdim ediyorum. Born to Kill 1.Sezon Türkçe indir , dizinin türü Drama olması ve filmin Amerikan tarzı olması , dizi için çok iyi olmuş. Benim dizi izleme tarzım tam bu tiplerde, pek dizi izleyen birisi değilim , çünkü dilediğim gibi dizi çıkmıyor. Bunun gibi dizileri izlerim ve zevk alırım. Born to Kill 1.Sezon Türkçe Dublaj indir , dizinin toplam süresi 3 saat , zaten 4 bölüm ona göre düşünün J Dizi mini olduğu için bölümleride az oldu. Bunun yüzünden pek kişinin haberi olmadı dizinin imdb puanı 7.3 dür ve katılan kişi sayısı 692 dir. Dediğim gibi pek fazla kişiye ulaşmamış, yayımlandığı tv de burada rol oynuyor tabikide. Born to Kill 1.Sezon konusu Sam isminde genç birisi vardır. Sam içinde gizli ve saklı tuttuğu psikopatlığını dışa vurmuyordur. Sam i kızdıran kişiler bunu en yakın bir şekilde tadıyorlar ve birdaha Sam a bulaşmıyorlar. Sam bu şekilde vir kız arkadaş edinir,öğretmeni ve babası onu takip eder. Çükü Sam son zamanlarda dahada sinirlenmişti, bu sinirinin sırrını çözmeye çalışıyorlardı. Filmin diğer kısmını öğrenmek için izlemen gerekiyor. Hemen indir ve izle. Fulladam iyi seyriler diler..

Born to Kill 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Dizi Film - HD
Born to Kill 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
35
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı