Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

The Deuce 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Altyazılı indir

The Deuce 2017 1.Sezon indir

The Deuce 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Altyazılı indir

The Deuce 1.Sezon indir – İlk olarak dizi yeni çıkmış olup, daha 1.bölümünü yayımlamıştır. Sizlere her bölümünü paylaşarak daha iyi hizmet vermek için en güncel içerikleri giriyoruz. Dizinin türü Dramdır ve türünde başarılı olduğunu daha ilk bölümden söyleyemeyiz. Filmin ilk gölümü oldukça heyecanlı geçti ve izlenebilir olduğunu bize gösterdi. The Deuce 1.Sezon Türkçe indir , dizi ABD de çıkmış olup tüm dünyaya yayılması için hem televizyon hem de interneti kullanmaktadırlar.  Dizinin ilk sezonu 8 bölüm serecek ,tabi bir sıkıntı veya istek gelmezse böyle.  Dizi cinselliği kullanarak yükselmeyi tercih ediyor sanırım , neden böyle söylediğimi konusunu okuyunca anlayacaksınız. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş olacak ve dizi her saniyede bir olay,macera ve aktiflik içinde olacaktır.
The Deuce dizisi konusu 1970 ve 1980 yılı arasında geçen dizi , o dönemin cinsel yaşantılarını ve fuhuş olaylarını ele almaktadır. Bunlar engellemeye çalışanların ve engelleri nasıl aştıklarını gösteren dizidir. Dizi birçok bilgiyi bizlere veriyor , eğer böyle birşey olursa kesinlikle tecrübeli olacaksınız. New York ‘ta yaşayan o kişiler , şehrin her yanını gezerek suçluları aramaktadır. Dizi içerisindeki bir ailenin yapısını ele alan dizi yazarları diziyi tutturacaklarına eminler. Siz ne düşünüyorsunuz, bu konu hakkındaki tüm görüşlerinizi yorumlara bekliyorum. Herkese şimdiden iyi seyirler diliyorum..

Tür: Dram
Vizyon: 2017 Ağustos ayı
Yapım: ABD yapımı
Süresi: 60dk - 100dk arası


Altyazıyı indirdikten sonra , altyazı destekli bir player ile diziyi izleyebilirsiniz. Film dosyasının adı ile altyazı dosyasının adı aynı olması lazım, yoksa altyazı açılmaz. Herkese iyi seyirler dilerim..

The Deuce 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Altyazılı indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 2 Ortalama :5
Dizi Film - WebRip
The Deuce 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Altyazılı indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
30
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı