Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Yosemite Türkçe Dublaj indir

Yosemite 2015 Full indir

Yosemite Türkçe Dublaj indir

Yosemite 2015 türkçe full indir – İlk olarak film 1 Ocak 2015 de vizyona girmiştir. Vizyonundan buyana pek fazla anılmayan ve izlenmesi fazla olmayan filmi. Sizlerin beğeneceğini düşünerekten paylaşıyorum. Filmin türü sadece Dram dır ve türünde iyi sahneler yer almaktadır.  Yosemite Full indir , filmin süresi 1 saat 20 dakikadır ve bu süre gayet iyi bir süredir. Yosemite 2015 filmi indir , imdb puanı 4.8 dir ve katılan kişi sayısı 578 dir. Katılan kişi ve puanı oldukça iyidir, dram filmleri genellikle herkes tarafından sevilmez. Duygusala yakın kişiler sever dram filmlerini, filmi her yaştan insan izleyebilir. Hiçbir sakıncalı içerik yer almamaktadır.  Yosemite konusu 5.sınıfa giden 3 arkadaşın dağ aslanı üzerindeki araştırmasını anlatan filmde, bu aslanın toplum üzerisindeki etkisini ve ne türde rol aldığını araştırıyorlar. Araştırmalar sonucunu vermeye başlıyor ve dağ aslanını ilk kez görüntüsünü elde ediyorlar. Bu 3 arkadaşın bundan sonra ne yol izleyeceğini filmi izleyerek öğrenebilirsiniz.

Yosemite Türkçe Dublaj indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Türkçe Dublaj - WEB-DL
Yosemite Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   mhtozk 12 Ağustos 2018 15:08
Teşekkürler.
avatar
Üye   filmmatic 24 Mayıs 2018 19:56
Teşekkürler.
avatar
Üye   wolf 5 Eylül 2017 15:00
ellerine sağlık teşekürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
36
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı