Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Mobogenie Ücretsiz İndir - Android Market Uygulaması

TheOrder
TheOrder {user-group} 31-08-2017, 19:17
Mobogenie Ücretsiz İndir


Mobogenie Ücretsiz İndir - Android Market Uygulaması Android cihazınızla ilgili tüm işlemlerinizi bilgisayarınız üzerinden halletmek istemez miydiniz? Mobogenie, tümüyle Android kullanıcılarının ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ücretsiz bir Android yönetim aracıdır.

Mobogenie sayesinde cihazınızla ilgili işlemlerinizin tümünü PC’inize taşıyabiliyorsunuz. Cihazınızdan müzik, fotoğraf ve dosya transferlerini kolayca yapabiliyor, aynı şekilde bilgisayarınız üzerinden istediğiniz dosyalarınızı da saniyeler içerisinde Android cihazınıza atabiliyorsunuz.

Mobogenie bir yönetim aracı olmasının yanı sıra Android cihaz kullanıcılarına belki de en kapsamlı fonksiyonları sunan yazılımlardan biridir. Mobogenie ile cihazınız arasında bağlantı kurduktan sonra adres defterinize kadar erişip modifikasyon işlemlerinizi gerçekleştirebiliyor ve bildirimlerinizi görerek mesaj kutunuza erişebiliyorsunuz.

Anlayacağınız Mobogenie sayesinde bilgisayarınız yardımıyla cihazınız üzerinde gerçekleştirmeniz gereken tüm işlemleri hem oldukça kolay hem de oldukça etkili biçimde halledebiliyorsunuz. Mobogenie’nin cihazınızı kontrol etmek dışında da size sunduğu bazı özellikler bulunuyor.

İçerisinde oldukça geniş içeriğe sahip bir Android Market’i barındıran Mobogenie’de tamamı ücretsiz binlerce uygulama, zil sesi ve arka plan görseli de sizi bekliyor. Mobil cihazınız üzerinden tüm bu indirmeleri yapmak sıkıcı bir hal almaya başladıysa Mobogenie sizi tüm bu dertlerden kurtarabilir.

Yazılım biz Android kullanıcılarının en sevdiği özelliklerden biri olan eş zamanlama ve yedekleme özelliklerine de sahip. Bu özellikler cihazınızın yediğini istediğiniz zaman alabilir ve dosyalarınızın sürekli olarak bilgisayarlarınızdakilerle eş zamanlanmasını sağlayabilirsiniz.

En güzeli de tüm bu gelişmiş özellikleri Mobogenie kullanıcılarına hiçbir ücret talep etmeden sunuyor. Siz de bu yazılımın size sunacağı inanılmaz avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Mobogenie’i hemen indirip bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.


Mobogenie Market İndir

avatar
Ziyaretçi ömer 2 Kasım 2017 16:26
teşekkürler Mobogenie android uygulamasını indirdim
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 38 onaylı konuda toplam 105 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-19 17:49:08 tarihinde Ücretsiz Temalar ve Php eğitim dersleri başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 38 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 38 konudan 38 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 38 adet onaylı konuya toplam 105 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
22
Arama Motoru
3
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı