Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Turkcell Bip Messenger Android Son Sürüm İndir

TheOrder
TheOrder {user-group} 31-08-2017, 19:22
Turkcell Bip Messenger Android Son Sürüm İndir

Turkcell Bip Messenger Android Son Sürüm İndir Türkcell bip tarafından mobil cihaz kullanıcıları için geliştirilmiş olan Bip messenger oldukça popüler hale geldi ve hemen hemen herkes tarafından kullanılmaya başladı, İnternetin olduğu her yerden  bip ile ücretsiz konuşma mesajlaşma, resim ve video paylaşma gibi herşeyi yapabiliyorsunuz. Android Telefonlar için ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşmanın yanı sıra sevdiklerinize çekmiş olduğunuz resimleri ve videoları gönderebilirsiniz.

Mesaj gönderimi yaparken özel animasyonlar oluşturabilir yada hazır iconlardan istediğinizi kullanabilirsiniz. Türk insanının duygu ve düşüncelerine tercüman olan bu iconlar diğer uygulamalarda yoktur. Bip Uygulaması ile gönderdiğiniz mesajların karşı tarafta saklanmasını istemiyorsanız süre sınırı koyarak silinmesini sağlayabilirsiniz, Tabii karşı taraf ekran görüntüsünü alırsa o da ayrı mesele.

Program indir sitelerindeki benzerleri olan Whatsap, WeChat, Line, Kakao Talk gibi uygulamalar ile kıyasladığımız zaman Bip daha güçlü olarak karşımıza çıkıyor denemek isteyenler hemen apk dosyasını indirerek başlayabilirler. Şuan sadece İphone ve Android ile uyumlu olan bip ilerleyen zamanda windows phone ve diğer cihazlarada gelecektir bunda haberdar olmak için bizi takip edin...


Bip Messenger indir

Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 48 onaylı konuda toplam 85 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-02-10 22:24:28 tarihinde Kaliteli Kız Oyunları işte Bu Adreste! başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 48 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 48 konudan 48 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 48 adet onaylı konuya toplam 85 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
33
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı