Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

En yeni Full Programları Ücretsiz indirin

GoKay
GoKay {user-group} 6-09-2017, 17:30
Program

Herkese merhabalar! Bu gün sizlere yeni bir tespit ile karşınızdayım :) Öncelikle sizlere yeni bir siteden bahsedeceğimi bilmenizi isterim. Bunu yaparken de "bu sitede neler bulabilirsiniz", "ne gibi içerikler paylaşır" ya da "sitedeki içerikler güvenilir mi?" sorularınızın cevabını almış olacaksınız. Dilerseniz haydi başlayalım. Daha önce yapmadığım bir şeydi ancak bu siteyi gördükten sonra sizlere bu siteden bahsetme ihtiyacı duydum. Başlıca Full Program üzerine hizmet vermekte olup, içeriklerinin de özgünlüğüne dikkat etmektedir. İçerikler özgün olmakla kalmıyor yetmez gibi bir de temiz ve Antivirüs programları tarafından taranmış içerikler paylaşılmakta olup güvenli ve hızlı bir indirme sunma misyonunu hedef almıştır.

Sizler için yeteri kadar hizmet vermekte olup Hizmet çıtasını gün geçtikçe yükseltmektedir. Windows 7,8,8.1,10 lisanslama konusunda bir yardıma ihtiyaç duyuyor iseniz tam anlamıyla size göre bir site olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca Microsoft Office Lisans üzerine de sizlerin ihtiyaçlarını görecektir. Bir çok programı full ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ve bunun yanı sıra bir çok programın lisansını da edinebileceğiniz bir sitedir fullprogramlarindir. Hemen hemen tüm ieçrikleri edinebileceğiniz bir site olarak bu sitede yalnızca bilgisayar programları mı var? Hayır tabi ki. Bunlar da yetmez gibi bir de PC Oyunları üzerine de sizlere içerik sunmaya çalışmaktadır. Güncel PC Oyunları konusunda yeni adresiniz olacak olan bu sitede sizleri daha ne sürprizler beklemekte bir bilseniz. Emin olunuz ki bırakın yalnızca işiniz olduğunda ziyaret etmeyi, bu siteden bir an bile ayrılmazsınız. Zaten gelecekte o da olacak ben eminim. Bir kullanıcı gözüyle bu siteyi tanımlamak zor. Çünkü size bu yazı aracılığı ile tanıtmış olacağım. Site sahibi arkadaş nasıl bir özveri içerisinde ise oldukça başarılı adımlar atmış ve yalnızca içerik olarak değil, site arayüzü konusunda da kullanıcı odaklılığının altını çizmiştir. Android Oyunlar üzerinde de çalıştığını belirtmiş miydim? Sanırım belirtmedim.

Evet Android Oyunlar üzerine de paylaşım yapmış olduğu içerikler yalın ve sade biçimden uzak, üzerinde düzenlemeler olan Apk dosyalar olarak karşımızda apaçık durmakta. Android (Mod) Hileli Oyunlar hepimizin neredeyse gözdesi oldu. Hemen hemen hepimizin oynadığı bir Android Oyunu vardır belki de. Olmasa da ülkemizde pek çok kullanıcı toplamış belli başlı oyunlar var. Bu oyunlar başta olmak üzere hemen hemen tüm Android Oyunları bu sitede bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Peki Android Oyunlar ile bitti mi? Yine hayır. Bu saydıklarımın yanı sıra Android Uygulamalar ile de bizlere içerik sunmaktadır. Android Ücretsiz Uygulamalar ile karşımıza çıkan sitede ayrıca Launcher, İconpack, Widgets ve daha aklımıza gelmeyen ve sayamadığımız her çeşitten içerikler bu sitede sizleri beklemektedir. Peki PC Pyunları, Full Programlar, Microsoft Ürünleri, Windows 7, 8, 8.1, 10 ve ayrıca Office 2007, 2013, 2016, Android Oyun ve Uygulamalar ile sınırlı mı? Size biraz abartı gelir belki ama yine hayır. Tüm bu saydıklarımızın yanı sıra, unutup sayamadıklarımızın da yanı sıra, Türkçe Dublaj Filmler ile de karşımıza çıkmaktan çekinmeyen bu sitede popüler, kaliteli ve ister alt yazılı ister BluRay kalitesinde, HD ve Full HD kalitede filmler bulabilirsiniz. Yani zevk sizin zevkiniz. İster Türkçe Dublaj Filmler, İster ise Alt yazılı Filmler size sunulmaktadır. Bunların arasından size hitap eden tür, çeşit ve kalitedeki filmleri de edinebileceğiniz bir sitedir. Günlük olarak güncellenmekte ve her gün bizlere yeni içerikler sunmakta olan ve yardımlaşma odaklı çalışmalar yürüten, bir çok sorununuza ya da sorunuza yanıt bulabileceğiniz ender sitelerden bir tanesidir.
avatar
Üye   Eufrates 16 Mayıs 2018 12:25
Basic Temel Kodlama ?
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 32 onaylı konuda toplam 105 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-19 17:49:08 tarihinde Ücretsiz Temalar ve Php eğitim dersleri başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 32 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 32 konudan 32 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 32 adet onaylı konuya toplam 105 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
58
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı