» » » Bip Messenger Apk indir
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Bip Messenger Apk indir

Bip Messenger 3.21.8

Bip Messenger Apk indir
Bip Messenger full - İlk olarak uygulama Türkiyede çokça kullanılan ve sunduğu hizmetler tarafınca sevilen bir  GSM şirketi tarafından geliştirilmiştir. Geliştiriciler , kullanıcı odaklı düşünüp diğer mesajlaşma uygulamalarından farkını göstermeyi başarmıştır. Gerek mesajlaşma,emoloji ve caps özelliği ile ilginç fikirler getirmiştir. Fakat bu şeylerin trendi geçmesini düşünmeyen geliştiriciler, şimdi buna neler ekleyebilirler bilinmez. Bip Messenger indir , uygulamayı indirene 1GB kullanım için ücretsiz internet veriyorlar. Kendi şirketlerini kullanaraktan birçok kullanıcıya bunu sunuyorlar, bir yandan iyi oluyor tabiki de. Caps özelliği olan uygulamada ister var olan fotoğraf üzerinde isterseniz de çekmiş olduğunuz fotoğraflarda caps yapabiliyorsunuz. Uygulamada görüşme sağlayabiliyorsunuz, arama ve görüntülü konuşma özelliğinde kapma veya kötü görüntü gibi bir sorun olmuyor. Bu açıdan çok iyi, bip messenger dan arayan birisi, sizi gerçek arıyormuş gibioluyor. Çok konuşan birisi iseniz ve konuşma süreniz bitti ise. İnternetinizin olduğu heryerde bu messenger ile görüşme yapabiliyorsunuz. Bip Messenger sonsürüm apk indir , bu incelememizin sonuna geldik. Herkese iyi günler diliyorum.

Bip Messenger

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Bip Messenger Apk indir

Bip Messenger Apk indir

Rar Şifresi : www.fulladam.com
Aynı anda birden fazla pencere açamazsınız. Öncelikle, diğerindeki geri sayım bittikten sonra kapatınız.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
30
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM HD Film izle
Yukarı Aşağı