Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

VovSoft Text Edit Plus İndir

VovSoft Text Edit Plus v3.5

VovSoft Text Edit Plus İndir
VovSoft Text Edit Plus full - İlk olarak program normal txt düzenleyicisinden farklı olarak bazı özellikler taşıyor. Peki bu farklı özellikler ne onları söyleyelim. Programın başta gelen özellikleri yazmış olduğunuz kelimeleri yanlış ise düzenliyor ve bunu %1 hata ile yapıyor. Program sayesinde yazıcı veya scanner kullanabiliyorsunuz. VovSoft Text Edit Plus türkçe , program sayesinde yazı içerisinde kullanılan cümleleri listeleyebiliyorsunuz ve hataları düzelterek metninizi hatasız bir metine dönüştürüyorsunuz. Yazı yazmayı sevenler için hata yapılma olasılığı düşük bir programdır. Sizlere de tavsiye ettiğim program ile güzel bir deneyim sağlayın. Herkese iyi çalışmalar diliyorum..

VovSoft Text Edit Plus full
  • VovSoft Text Edit Plus İndir Kurulum ve Özellikleri
Rardan çıkartın ve setup ile kurulumu yapın. Crack klasöründeki dosyayı programın kurulu olduğu yere atın ve çalıştırın. Güle Güle kullanın..

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 2 Ortalama :5
VovSoft Text Edit Plus İndir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
45
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı