Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Una - Karatavuk Türkçe Dublaj 720p Full indir

Una (2016) Filmi indir

Una

Una Karatavuk filmini indir, Konusu : Una (Blackbird) full indir – İlk olarak film 1 Eylül 2016 da vizyona girmiştir. Vizyona girdiğinden buyana planladıkları kitleye ulaşmışlardır. Filmin türü Dramdır, türünde güzel sahnelere sahip bir filmidir. Türü gereği biraz sıkıcıdır fakat bu türü seven birisi için hiç sıkıcı gelmiyor. Una türkçe indir , filmin süresi 1 saat 34 dakikadır ve bu süre bu film için gayet idealdir. Filmi 7 yaş ve üzeri herkes izleyebilir, diler ailenle diler arkadaşlarınla güzel gidecek bir filmdir. Una filmi indir , imdb puanı 6.5 dir ve katılan kişi sayısı 2630 dur. Film kendi çapında hertürlü başarısını kazanmıştır fakat daha iyi sahneler ve yerleştirmeler ile daha güzel hale gelebilirdi. BlackBird HD indir , filmin yönetmeni Benedict Andrews isimli bir kişidir. Yazar ve senaryo ise David Harrower, Patrick Daly, Jean Doumanian isimli kişilerdir. Una konusu Genç bir kadın yeni işe girer ve bu işte başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Patronunu tanıyan kadın , o işin uygun olduğunu ve patronunun bişey yapmayacağını düşünür. Fakat patronu beklenmedik bir şekilde kadını eskiden yaptığı bir şeyle tehdit eder. Kadın bu durum karşısında şaşkın kalır. Olay burada başlamaktadır, Blackbird konusu bu şekildeydi. Herkese iyi seyirler diliyorum..

Una


Yapımı : 2016 - ABD
Tür : Dram
Süre: 94 Dak.
Yönetmen : Benedict Andrews
Oyuncular : Rooney Mara , Ben Mendelsohn , Riz Ahmed , Tara Fitzgerald , Lasco Atkins
Senaryo : David HarrowerRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :5
Türkçe Dublaj - 720p
Una - Karatavuk Türkçe Dublaj 720p Full indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
39
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı