Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Baykuş Krallığı Efsanesi Türkçe Dublaj indir

Legend of the Guardians 2016 indir

Baykuş Krallığı Efsanesi Türkçe Dublaj indir

Baykuş Krallığı Efsanesi filmi indir – Filmin türü Animasyon,Aksiyon ve Maceradır. Türünde başarılı sahneler içeren film oldukça akıcı ve izlenmeye değer filmler arasında yer alıyor. Baykuş Krallığı Efsanesi 720p indir , filmin süresi 1 saat 37 Dakikadır ve bu süre film için yeterli olmuştur. Filmi her yaştan insan izleye bilir, hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Baykuş Krallığı Efsanesi türkçe indir , film 1 Ekim 2010 da viyona girmesine rağmen hala izlenmeye devam etmektedir. Filmin imdb puanı 7.0 dır ve katılan kişi sayısı 69466 dır. Baykuş Krallığı Efsanesi HD indir , puanı ve katılan oran oldukça başarılıdır. Film istediği başarıyı yakalamıştır. Animasyon filmi olması ve konusunun her insan tarafından izlenebilir olması güzel bir ayrıcalık olmuş. Baykuş Krallığı Efsanesi filmi konusu Soren isimli genç bir baykuş vardır , bu baykuş babasının anlattığı bir hikayenin etkisinde kalmıştır. Bu hikayede koruyucu baykuştan ve tüm baykuş ırkının sorumluluğunu,neslinin korunmasını sağlayan teşkilat anlatılmaktadır. Soren isimli genç baykuşta bunlardan birisi olmayı hedeflemiş ve hayallerini onunla süslemiştir. Bu baykuşun o mertebeye gelmesinin hikayesini anlatan filmin sonuna geldik. Baykuş Krallığı Efsanesi konusu bu kadardı. Herkese iyi seyirler diliyorum..

Vizyon Tarihi:1 Ekim 2010
Yapımı:2010 - Avustralya ,  ABD
Tür:Animasyon ,  Fantastik ,  Macera
Süre:97 Dak.
Yönetmen:Zack Snyder
Oyuncular: -
Seslendirenler:Hugo Weaving ,  Jim Sturgess ,  Abbie Cornish ,  Geoffrey Rush ,  David Wenham
Senaryo:John Orloff ,  Emil Stern
Yapımcı:Deborah Snyder ,  Donald De Line
Diğer Adı:Legend Of The Guardians 2

Baykuş Krallığı Efsanesi Türkçe Dublaj indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Türkçe Dublaj - HD
Baykuş Krallığı Efsanesi Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   wolf 12 Eylül 2017 16:30
güzel bir animasyon tavsiye
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
37
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı