Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Kanlı Oyun Türkçe dublaj indir

Scare Campaign 2016 indir

Kanlı Oyun Türkçe dublaj indir

Kanlı Oyun türkçe indir – Filmin türü Korkudur. Türünde başarılı sahnelere yer vermiştir fakat psikolojik korku vermesi olayı tam iyileştiriyor. Filmde korku sahneleri başlarken sesler, çıkan varlıkların olduğu sahnede birsürü bilinç altınıza korku hissi gönderiliyor. Zaten bu olay tüm filmlerde işlenmektedir, sizlere daha iyi deneyim sağlamak için. Kanlı Oyun filmi indir , konusu da kendisi kadar güzel olan filmin süresi 1 saat 20 Dakikadır. Filmi 7 yaş altı çocukların izlemesi sakıncalıdır , izlenmesi taktirde çocuklarda psikoloji bozukluğu olabilir. Kanlı Oyun HD indir , filmin imdb puanı 5.9 dur ve katılan kişi sayısı 1506 dır. Puanı ve sayısı başarıyı yakaladıklarını gösteriyor.  Kanlı Oyun 720p indir , film 19 mayıs 2016 da vizyona girmiştir, vizyona girdiğinden buayan izlenmesi hala artmaktadır. Yani imdb puanı böyle kalmayacaktır. Kanlı Oyun konusu Popüler film yapımcılar korku kampanyası düzenleyerek bası kişileri korkutup filme dahil ediyorlardı. Fakat bu tür bayağı eskidi ve yeni çağa adım atmak istediler. İnternet yayımcılığı yaparak , bası kişileri korkutacaklardır. Fakat fazla ileri giden yapımcılar yarışmacıların büyük bir sonu ile karşılaşacaklardır. Bizler yarışmacıların gözünden filmi izleyeceğiz. Kanlı Oyun filmi konusu bu kadardı. Herkese iyi seyirler dilerim.

Yizyon Tarihi:19 Mayıs 2017
Yapımı:2016 - Avustralya
Tür:Korku
Süre:80 Dak.
Yönetmen:Cameron Cairnes,  Colin Cairnes
Oyuncular:Meegan Warner ,  Ian Meadows ,  Josh Quong Tart , Olivia DeJonge ,  Steve Mouzakis
Senaryo:Cameron Cairnes ,  Colin Cairnes
Yapımcı:Julie Ryan ,  Bryce Menzies

Kanlı Oyun Türkçe dublaj indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :5
Türkçe Dublaj - BRRip
Kanlı Oyun Türkçe dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   Estenzo 2 Şubat 2018 01:13
hadi bakalım gzl bir filme benziyor
avatar
Üye   wolf 12 Eylül 2017 18:19
kapak görüntüsü güzel gibi duruyor ellerine sağlık
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
37
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı