Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

ZD Soft Screen Recorder İndir

ZD Soft Screen Recorder 11.0.6 (Ekran Kaydetme Programı)

ZD Soft Screen Recorder Title

ZD Soft Screen Recorder full – Program sayesinde bilgisayarda ekran video kaydı yapabileceksiniz. Youtube girişmek, bir şeyler yapmak istiyorsanız bu program tam size göre. Bilgisayarda istediğiniz türde yani oyun ya da masaüstü videolarını çekebilir, çektiğiniz videoları da video paylaşım platformlarına yükleyebilirsiniz. Ayrıca sadece ekran videosu çekmekle kalmıyor aynı zamanda ekran görüntüsü de alabiliyorsunuz. 20 den fazla video formatını destekleyen ZD Soft Screen Recorder Son Sürüm, programına video çekmek için ihtiyacınız var. Oldukça basit ara yüzü ile kaliteli içerikleri üretebilir ve video çekebilirsiniz.

ZD Soft Screen Recorder 11.0.6 (Ekran Kaydetme Programı)

  • ZD Soft Screen Recorder İndir Kurulum ve Özellikleri
Setup dosyası ile oyunu kurun. Keygen ile programı aktifleştirin. Programı güle güle kullanabilirsiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :1
ZD Soft Screen Recorder İndir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
41
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı