» » » Magic NTFS & FAT Recovery İndir
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Magic NTFS & FAT Recovery İndir

Magic NTFS & FAT Recovery 2.7 (Veri Kurtarma Programı)

Magic NTFS & FAT Recovery 2.7 (Veri Kurtarma Programı)Magic NTFS & FAT Recovery full – Program sayesin de bilgisayarınızda mevcut olan NTFS & FAT destekli depolama birimlerinden silinmiş ya da bir şekilde kaybolan dosyalarınıza erişebilir, dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Verilerinizin türü her ne olursa olsun mp3,avi,agp vb. Formatlar. Magic NTFS & FAT Recovery Türkçe, programı sayesin de her türlü veriyi en hızlı ve en iyi şekilde kurtarabilirsiniz. Mevcut olan verilerin gitmesi birçok insanın başına gelebilecek kötü bir durum. Dolayısıyla birçok kullanıcı da korkuyor ya da ne yapacağını bilmiyor. Ama artık endişelenmesine ya da korkmasına gerek yok. Çünkü; bu program sayesinde silinen ya da kaybolan verilerine erişebilecek. Programın oldukça basit bir ara yüzü vardır. Kullanımında herhangi bir sıkıntı da çekmezsiniz.

Magic NTFS & FAT Recovery 2.7 (Veri Kurtarma Programı)

  • Magic NTFS & FAT Recovery İndir Kurulum ve Özellikleri
İndirdiğiniz dosyalardan hangi türü istiyorsanız o türün klasörüne girin. Ve kurulum dosyasını çalıştırın. Serial ile de programı orjinalleştirebilirsiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 1 Ortalama :4
Magic NTFS & FAT Recovery İndir

Magic NTFS & FAT Recovery İndir

Rar Şifresi : www.fulladam.com
Aynı anda birden fazla pencere açamazsınız. Öncelikle, diğerindeki geri sayım bittikten sonra kapatınız.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
30
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM HD Film izle
Yukarı Aşağı