Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

En İyi Teknoloji ve Destek Blogu

TheOrder
TheOrder {user-group} 13-09-2017, 18:38
osman alkanBugün sizlere teknoloji ve webmaster alanında uzman, bu alanda çeşitli konferans ve söyleşilere katılmış bir blog ve blog sahibinden bahsedecegim. Kişisel Teknoloji Blogu olan osmanalkan.com çeşitli siber alanda düzenlenen konferans ve söyleşilere katılmıştır. Ayrıca kişisel blogunda oluşan; teknoloji, sosyal medya, yazılım, donanım, güvenlik gibi çeşitli alanlarda herkesi yakından ilgilendiren konularda kişisel blogu üzerinden makaleler yayınlamaktadır. Bu makaleler sayesinde kafanızda oluşan sorulara daha kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu açıdan baktığımızda bir blogdan daha fazlasına da ulaşabilirsiniz. Hem sormak istediğiniz teknoloji ve webmaster alanında ki soruları mail adresi ile ulaştırabilir, hemde makale yazılarına ulaşbilmektesiniz. Bunun yanı sıra çeşitli ulusal ve yerel gazeteler de köşe yazarlıgı da yapmaktadır. En son olarak İzmir Egeolay gazetesinde şuan köşe yazılarına devam etmektedir. Bu oluşturmuş olduğu kişisel blogunda, gazete köşe yazılarına da ilerleyen zamanlarda yer verecektir. Köşe yazılarına da blogundan ulaşabileceksiniz.

Bilgisayar, webmaster veya siber alanda oluşturulmuş olan veya maddi ve manevi anlamda destek verilmesini istediğiniz, projelerinize destek almak için blog üzerinde mail atmanız da yeterli olacaktır. Hem sosyal medya alanında duyurulması hemde maddi ve manevi destek sağlanması yapılacaktır. Bu açıdan bakarsak bir blog dan daha fazlasına ulaşabilmektesiniz. O zman sizde Türkiyenin En iyi Teknolojik Destek blogu nu ziyaret edebilirsiniz.


Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 38 onaylı konuda toplam 98 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-01-19 17:49:08 tarihinde Ücretsiz Temalar ve Php eğitim dersleri başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 38 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 38 konudan 38 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 38 adet onaylı konuya toplam 98 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
28
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı