Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Muz Joe Türkçe Dublaj indir

Banana Joe (1982) Filmi indir

Muz Joe Türkçe Dublaj indir

Muz Joe full indir – Konusu ; Muz Joe Afrikanın tropikal yerinde ve çağdaşlaşmamış bir köyde yaşamaktadır. Düzgün ve sakin yaşantı süren Muz Joe , kayığını işleterek para kazanmayı düşünüz ve işletmek için şehre gider ve izin alır. Şehre gittiğinde ilk olarak televizyonu görür ve hayrete düşer, şaşkınlığını başka adamlar gördükçe Muz Joe cins cins bakarlar. Muz Joe 1982 dışarıda gezen kadınların ve adamların tıpkı köylerine gelen nadir resimlerden daha güzel olduğunu görür. Kadınlara aşık olan ve şehir hayatına hayran kalan Muz Joe evine dönmeye karar verir. Evine göner ve kayığını işletmeye başlar, fakat mafyalar ile karşılaşıp sıkıntılar yaşayınca, kayıgını eski yeine koyar ve eski yaşantısında devam eder. Banana Joe Konusu bu kadardı. Herkese iyiy seyirler dilerim..

Yapımı:1982 - İtalya
Tür:Komedi
Süre:96 Dak.
Yönetmen:Steno
Oyuncular:Bud Spencer ,  Gianfranco Barra ,  Marina Langner , Mario Scarpetta
Senaryo:Bud Spencer ,  Mario Amendola ,  Bruno Corbucci , Steno
Yapımcı:Josi W. Konski

Muz Joe Türkçe Dublaj indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Türkçe Dublaj - HD
Muz Joe Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   SyoLL 28 Kasım 2018 11:22
tesekkurler
avatar
Üye   MrCoban 30 Ekim 2017 22:49
Daha evelde izlemiştim. Gğzel bir film
avatar
Üye   wolf 18 Eylül 2017 08:16
unutulmazlarda bir nostalji film daha teşekürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
26
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı