Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Kırgın Çiçekler 3.Sezon Tüm Bölümler indir

Kırgın Çiçekler 3.Sezon indir

Kırgın Çiçekler 3.Sezon Tüm Bölümler indir

Kırgın Çiçekler Dizisi indir – Dizide birçok dramatik olay yaşanıyor. Kimi zaman nefret kimi zaman ise heyecanlı bir an yaşıyoruz. Kırgın Çiçekler Yeni Bölümü izle Bende denk geldiğimde izlediğim fir dizidir ve konusu,yapısı ve bizlere verdikleri o samimiyet diziyi izletiyor. Diziyi izleyenler bilir, o kemale nekadarişkence teknikleri düşünüyorduk. Film aile yapısının önemini ve kişinin ahlaki yapısında kendini koruyabilmesini savunuyor. Her filmde açık saçık gezen oyuncular, hayallerde olan yaşam,kıyafet ve elindeki birçok şey. Bunlara gençlerimizi özendirerek, ileride çok farklı biryere sürüklüyorlar. Gençlerimizi ahlaki,sorumluluk ve azim konusunda örnek gösteren filmlerden birtanesi. Her dizide olduğu gibi bazı olaylar oluyor, sevgili vs durumu. Kırgın Çiçekler tüm bölümleri indir ,  Bunlar var sadece , onuda daha dürüst bir şekilde işleyen yapımcıya buradan teşekkür ediyoruz. Her hafta dizi çıkar çıkmaz sizlere sunacağız. Dizi ilke iki sezonunda kemal ve diğerlerinin para mevzusunu işledi. Hırs,intikam ve çekememezliği nekadar kötü sonuçlara uğrattığını işledi. Hatırladığım kadarıyla, kemal eylüle tecavüz etmeyi ve onunla birlikte olmayı aklına takar. Bu yolda birçok şey yapar, birsürü kırnazlık ve birsürü hile. Bu yaptıklarının hepsinde paçayı kurtarmıştır, Orasını pek anlamış değilim yapımcı konu bulamıyor olabilir veya izleyici kitlesinin bu kısımda artışı oluyorsa oradan devam eder. Sonuçta hiçbirşeyi para karşılığı olmadan yapmazlar, sizleri eğlendirerek onlar reklamlar sayesinde para kazanıyor. Ne kadar fazla olursa okadar iyi ve güzel miktarlar kazanabilirler. Oyuncu değişikliğine gidilen ve bazı konularda iyileştirme yapan yapımcı, 3.sezona bayağı güzel başladı. Denk geledi yirmi dakikaya yakın bir süre baktım. Kırgın Çiçekler Yeni Sezon izle Yeni bölümünü küçük bir kız cocuğunu bulup getiriyorlar, ardından polisler birkaç soru soruyor. Bu sırada kız,anne ve baba olmak üzere 3 kişi geliyor. Eylülün başına gelen herşey o kızında başına geliyor, babası tecavüz etmeye kalkıyor ve annesi inanmıyor. Bu konuda şikayet etmek için geliyorlar ve kızı polis sorguya götürüyor. Ondan sonrasına bakmadım :) Önceki bölümlerde çok fazla günah işledik, kemale söverek fakat bu bölümlerde ne işlenecek aşikar. Getiredikleri polis büyük ihtimal eylüle aşık olacak ve buradan birşeyler başlayacak. Kırgın Çiçekler Son Bölümü indir Tabi bu dizinin diğer bölümleride eklenicek, ben şimdilik ilk bölümü hakkında yazıyorum, diğer bölümlerde aşağıya eklemeler yapacağıma emin olabilirsiniz. Şimdilik iyi seyirler diliyorum.

Kırgın Çiçekler 3.Sezon Tüm Bölümler indir


Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 2 Ortalama :4
Dizi Film - WEB-DL
Kırgın Çiçekler 3.Sezon Tüm Bölümler indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   filmmatic 24 Mayıs 2018 18:49
Çok teşekkürler...
avatar
Üye   klasim1989 26 Nisan 2018 11:28
dizi çok güzel tşkler...
avatar
Üye   regısterzaza 17 Mart 2018 20:07
superrr film dostum
avatar
Üye   traksak 10 Mart 2018 14:32
filmde yurtta yaşayan liseli kızların sıkıntıları var(dizide)
avatar
Üye   ramobabazaza 4 Mart 2018 00:41
süper bir dizi
avatar
Üye   tayyr75 18 Şubat 2018 13:19
iyi bir dizi oldugunu biliyorum
avatar
Üye   mczelzele09 11 Şubat 2018 23:44
bitmeyen ömürlerdeki gibi resmen
avatar
Üye   sonner8888 11 Şubat 2018 11:52
çok güzel herkesin indirmesini tavsiye ediyorum
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
36
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı