Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Readiris Pro indir

Readiris Pro - Corporate 16.0.2 Build 10391 (OCR Programı)

Readiris Pro indirReadiris Pro full - OCR yani tarayıcıdan taradığınız yazı dökümanını bilgisayara hatasız aktarır. Yani fotoğrafı yazıya aktarma  işine yaramaktadır. Program oldukça yararlıdır ve kullanması oldukça basittir. Tarayıcınız sayesinde tarattıüğınız yüzlerce dökümanı toplar ve bu topladığı dökümanların ismi ile yenibir dosya oluşturur. Bu dosyaya tıkladığınız zaman yazıya dönüştürdüğünü ve sizlere sunduğunu göreceksiniz. Readiris Pro türkçe , program sayesinde birçok yazıyı bilgisayara akratabileceksiniz ve bunu hiç hata yapmadan yapacaksınız. Program ile tezlerinizi bilgisayar ortamına aktarabilir ve internet veya blog sayfalarınızda yayımlayabilirsiniz. 

Özellikler
-Hızlı ve doğru tanıma
-Güçlü PDF desteği
-Otomatik işlem
-Kartvizit tanıma
-Düzenlenebilir metin belgeleri oluşturabilme
--WordML ve SpreadsheetML desteği
Kağıt, resim veya PDF dosyaları düzenlenebilir dijital metine dönüştürebilme
-Mükemmel belge saklama düzeni
-130'dan fazla dili tanır
-Güçlü resim geliştirme araçları
-Çok sayfalı belge tanıma
-Çift yönlü yüksek hızda tarayabilme
-Belgelerinizi bir tıklama ile dönüştürebilme

Program Şu dillerde kullanılabilir
English, Spanish, French, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Korean, Japanese, Italian, Polish, Dutch, German, Arabic, Danish, Finnish, Hungarian, Norweigian, Portuguese PT, Portuguese BR, Romanian, Swedish, Ukranian, Bulgarian, Catalan , Czech, Greek, Hebrew, Turkish

OCR Dil Desteği
Afaan Oromo, Afrikaans, Albanian, Arabic, Asturian, Aymara, Azeri (Latin), Balinese, Basque, Bemba, Bikol, Bislama, Bosnian (Cyrillic), Bosnian (Latin), Brazilian, Breton, Bulgarian, Bulgarian-English, Byelorussian, Byelorussian-English, Catalan, Cebuano, Chamorro, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Corsican, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK), English (USA), Esperanto, Estonian, Faroese, Farsi, Fijian, Finnish, French, Frisian, Friulian, Galician, Ganda, German, German (Switzerland), Greek, Greek-English, Greenlandic, Haitian Creole, Hani, Hebrew, Hiligaynon, Hungarian, Icelandic, Ido, Ilocano, Indonesian, Interlingua, Irish (Gaelic), Italian, Japanese, Javanese, Kapampangan, Kazakh, Kicongo, Kinyarwanda, Korean, Kurdish, Latin, Latvian, Lithuanian, Luba, Luxemburg, Macedonian, Macedonian-English, Madurese, Malagasy, Malay, Manx (Gaelic), Maori, Mayan, Mexican, Minangkabau, Moldovan, Mongolian (Cyrillic), Nahuatl, Norwegian, Numeric, Nyanja, Nynorsk, Occitan, Papiamento, Pidgin English (Nigeria), Polish, Portuguese, Quechua, Rhaeto-Roman, Romanian, Run di, Russian, Russian-English, Samoan, Sardinian, Scottish (Gaelic), Serbian, Serbian (Latin), Serbian-English, Shona, Slovak, Slovenian, Somali, Sotho, Spanish, Sundanese, Swahili, Swedish, Tagalog, Tahitian, Tatar (Latin), Tetum, Tok Pisin, Tonga, Tswana, Turkish, Turkmen (Latin), Ukrainian, Ukrainian-English, Uzbek, Waray, Welsh, Wolof, Xhosa, Zapotec, Zulu.

Not : Programı ingilizce olarak kuralım ve patch yapalım. Yoksa program verimli çalışmaya bilir. Ve işlerinizi yarım yapabilir, programın bir bugudur fakat hiiçbir sorun olmayacaktır.

Readiris Pro indir
  • Readiris Pro indir Kurulum ve Özellikleri
Setup ile kurulumu gerşekleştirebilirsiniz. Gerekli patch,key ve crackleri dosya içerisinde bulabilirsiniz. Güle güle kullanın.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Readiris Pro indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   shohkurban 10 Ocak 2019 12:30
fine reader mi bu program mi?
avatar
Üye   iincitr 12 Kasım 2018 18:10
Yorum yapmak için heniz çok erken
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
35
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı