Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Blood Drive 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir

Blood Drive 1.Sezon 2017 indir

Blood Drive 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir


Blood Drive 1.sezon Full indir - İlk olarak dizi 2017 devizyona girmiştir. Gerek tv de gerek ise internet aleminde hızla yayılmaya ve yayınlanmaya devam ediyor. izleyici kitlesi günden güne artan ve daha yeni çıkmış olan dizi filmler arasında yer alan Blood Drive dizisi indir , bölümlerini genellikle 1 saat arasında tutmaktadır. Süresi ve konusu oldukça iyi olan dizinin türü ise Aksiyon,Macera ve Komedi dir. Türünde gayet başarılı olan Blood Drive 1.sezon türkçe indir , benim gönlümü kazandı. Sizlerin gönlünüde kazanacağını düşünerekten sitemize eklemeyi karar verdim. Dizi filmin paunıda oldukça iyidir, diziler kişinin gelişimi ve sosyallik açısından gelişmöesinin en iyi yoludur. En iyi yolu olmasında karşı, birazda a sosyallik getirebilir. Fazla dizi izlemekte her şeyde olduğu gibi zararlıdır. Günde bir bölüm izleyerek hem onun heyecanını hemde dizinin zevikini alırsınız. Blood Drive 1.sezon Tüm bölümleri indir , dizinin imdb puanı 7.4 dür ve katılan kişi sayısı 3207 dir. Katılan kişi ve paunıda oldukça başarılı olan dizinin konusu , Los Angeles'ta olan ve gerçek anlamıyla polislik yapmak isteyen biris ile çete üzelerinin ilk başında bulunan adam kanlı,maceralı ve çekişmeli bir kovalamaya bizzat girerler. Çete üyesinin arabası sanki benzin değilde insan kanı ile çalışıyormuş gibi, inanılmaz bir katliam yaratıyor. Polis ise bu adamı durdurmak için büyük mücadele veriyor. Kan,şiddet ve seksin bir arada toplandığı bir ortamda geçen dizinin konusu, çılgın adamlarla birlikte ilerlemekte. Her bölümünde ayrı bir heyecan,aksiyon,kan ve olay vardır. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.Blood Drive 1.sezon konusu , bu kadardı. herkese iyi seyilrer diliyorum..

Blood Drive 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir






Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Dizi Film - WebRip
Blood Drive 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   DjMoRTaL 31 Ocak 2019 13:29
umarım sitenizden verimli bir şeyler alırım simdikilik görsel iyi
avatar
Üye   artur 5 Şubat 2018 01:32
paylaşım için teşekkürler. elinize sağlık
avatar
Üye   ismayilovh 16 Ekim 2017 09:16
çok farklı olduğu söyleniyor
avatar
Üye   mupika 23 Eylül 2017 12:30
degişik bir diziye benziyor.......................
avatar
Ziyaretçi kartal84 23 Eylül 2017 11:32
teşekkürler güzel paylaşım
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
41
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı