Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Büyücü - American Wrestler Türkçe Dublaj indir

American Wrestler: The Wizard 2017 indir

Büyücü Türkçe Dublaj indirBüyücü - American Wrestler: The Wizard Filmi indir - İlk olarak film 16 Mayıs 2017 de vizyona girmiştir. Vizyona girdiğinden bu yana iyi izlenme kazanmıştır ve izlenme sayısını kitlelere ulaştırma yolunda gitmektedir. Filmin türü Dram ve Spordur. Filmin süresi 1 saat 57 dakikadır ve filmi 13 yaşından büyüklerin izlemesi sınırı vardır. Filmin konusu 1980 yılında gerçekleşen ve İran'daki savaşın ortasında kalan Ali isimli çocuk, savaştan kaçar ve Amerika'ya ye sığınır. Fakat Amerika'da rehine sistemi vardır ve çok işkence görür. Bunlara rağmen yılmadan ve pes etmeden yolunda devam edecektir. Hiç başarı sahibi olamamış okulun güreş takımına katılır ve bu güreş takımına zafer getirir. Hayatı boyunca olan tecrübelere dayalı olarak, birçok kişiyi alt etmiştir. Filmin konusu bu kadardı. Herkese iyi seyirler dilerim..

Büyücü Türkçe Dublaj indir


Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 3 Ortalama :4,7
Türkçe Dublaj - WEB-DL
Büyücü - American Wrestler Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   admirals 20 Kasım 2018 21:30
teşekkürler
avatar
Üye   nemesis2000 22 Temmuz 2018 16:02
teşekkürler
avatar
Ziyaretçi Ziyaretçi mehmet 1 Aralık 2017 02:49
rardan çıkartırken hata veriyor.
avatar
Üye   cezmi 25 Ekim 2017 10:55
tek kelimeyle harika çok güzel teşekür ederim
avatar
Üye   wolf 19 Ekim 2017 10:16
paylaşım için teşekürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
25
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı