Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Chromite Operasyonu Türkçe Dublaj indir

Operation Chromite 2016 indir

Chromite Operasyonu Türkçe Dublaj indirChromite Operasyonu - Operation Chromite Filmi indir - İlk olarak film 27 Temmuz 2016 da vizyona girmiştir. Vizyona girdiğinden buayan iyi izlenme kitlesine sahip olmuştur. Filmin türü Aksiyon,Drama ve Tarihtir. Filmin süresi 1 saat 51 dakikadır ve filmin izleyici yaşı ile bir bilgi bulunmamaktadır. Filmi genede sizler 7 yaşından küçüklere izletmeyiniz. Filmin konusu Amerika ordusundaki General ve Güney Kore donanmasındaki Teğmen ile bir operasyon düzenlenir. Bu operasyon çok gizlidir ve sadece 8 kişi katılmaktadır. Bu 8 askerin tamamı Korelidir ve tecrübeli askerlerdir. Askerlerin amacı X-Ray operasyonudur, bu operasyonun gerçeklemesi için ise Inchheon Kara Harekatının olması gerekmektedir. Askerler ve liderleri bu yolda ne izleyecekler filmi izleyince öğreneceğiz. İyi seyilrer dilerim..

Chromite Operasyonu Türkçe Dublaj indir


Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 2 Ortalama :3
Türkçe Dublaj - BRRip
Chromite Operasyonu Türkçe Dublaj indir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   mhtozk 11 Ağustos 2018 20:06
Teşekkürler emeğiniz için..
avatar
Üye   bedirhan 1 Haziran 2018 00:19
güzel filme benziyor träler güzel bakalim görelim tessekürler

ellerinize saglik
avatar
Üye   booker 28 Ocak 2018 19:08
bu harika film için teşekkürler
avatar
Üye   wolf 19 Ekim 2017 10:15
ellerine sağlık teşekürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
4
Anlık Ziyaretçi
27
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı