» » » Sahra Çölü Türkçe Dublaj indir
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Sahra Çölü Türkçe Dublaj indir

Sahara 2017 indir

Sahra Çölü Türkçe Dublaj indir

Sahra Çölü - Sahara filmi indir - İlk olarak film 1 Şubat 2017 de vizyona girmiştir. Vizyona girdiğinden buyana iyi izlenme kitlesine sahip olmuştur. Filmin türü Canlandırma,Komedi ve Maceradır. Film oldukça iyi ve izlemesi zevklidir, özellikle çocukların izlemesini sevdiği bir filmidir Filmin serileri vardır ve çocuklar sırf bunun için bir süre bekliyorlar. Aileleri onları sinemaya götürüyor, biz ise film çıktıktan sonra en kısa sürede ekliyoruz. Filmin süresi 1 saat 26 dakikadır ve bu süre oldukça iyidir. Filmin imdb puanı 5.5 dir ve bu süre oldukça iyi bir süredir. Filmin konusu Bir kobra vardır ve bu kobralar normal hayatında ilerliyormuş. Sevgilisini yılan oynatıcısı alıkoyunca, çöldeki arkadaşı olan akrtep ile sevgilisinin peşine giderler. Büyük bir kurtarma macerası onları beklemektedir.

Sahra Çölü Türkçe Dublaj indirRar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Türkçe Dublaj - 720p
Sahra Çölü Türkçe Dublaj indir

Sahra Çölü Türkçe Dublaj indir

Rar Şifresi : www.fulladam.com
Aynı anda birden fazla pencere açamazsınız. Öncelikle, diğerindeki geri sayım bittikten sonra kapatınız.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
avatar
Üye   wolf 15 Kasım 2017 11:32
ellerine sağlık güzel paylaşım
avatar
Üye   mupay 20 Ekim 2017 16:19
çocuklarımız için güzel bir animasyon. Teşekkürler full adam.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
26
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM HD Film izle
Yukarı Aşağı