Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Clover İndir

Clover 3.4 (Klasörleri Sekme Haline Getirme)

Clover 3.4 (Klasörleri Sekme Haline Getirme)

Clover Full - Ilk olarak Bu program sayesinde Windows işletim sisteminde olmayan harika bir özelliği Windows işletim sistemine, Windows gezginine eklemiş oluyoruz. birçok kullanıcı için büyük sorun oluşturan, Vakit kaybı yaratan bir sorunun çözümü Bu program ile ortaya çıkıyor. Windows gezgininde ki klasörlerin hepsi tek bir pencere içinde değil de ayrı ayrı veriliyor. Bu program sayesinde aynı internet tarayıcınızda gibi klasörleri sekme sekme haline getirebilecek, getirdiğimiz bu sekmelerden kendimize bir kütüphane oluşturabilecek siniz. kütüphaneden kastım sık kullanılanlar ya da yer imleri gibi. oldukça başarılı olan bu program ile işlemlerinize daha hızlı, Daha rahat ve daha güzel bir görüntü ile yapabileceksiniz. Zamandan tasarruf edecek ve amaçlarınıza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. bu başarılı ve kullanışlı programı bir an önce indirmelisiniz ve test etmelisiniz. şimdiden bu programı güle güle kullanmanız dileğiyle.


Clover 3.4 (Klasörleri Sekme Haline Getirme)  • Clover İndir Kurulum ve Özellikleri
İndirdiğiniz dosyalardan programın kurulumunu yapabilirsiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 3 Ortalama :5
Clover İndir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   skici 11 Aralık 2018 14:54
çalışmıyor bozuk
avatar
Üye   adamdeli 14 Şubat 2018 18:42
cok iyyidi ya adamsınıxzz
avatar
Üye   ÖZGÜR RUH 12 Şubat 2018 11:19
saçma bir sayfa olmuş bişey indirmek için puan nedir anlayamadım
avatar
Üye   vonali26 11 Kasım 2017 23:29
indirdim kurdum çok güzel düşünülmüş chrome browser gibi sekmeli güzel olmuş. paylaşım için teşekkürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
51
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı