Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

NovaBench İndir

NovaBench 4.0 (Sistem Test Etme)

NovaBench 4.0 (Sistem Test Etme)

NovaBench Full - İlk olarak Bu program sayesinde sahip olduğunuz sistemi test edebileceksiniz. Nasıl yani sorusuna cevap olarak; birçok kullanıcı sistem performansından şikayetçidir. Sizde sistem performansınızdan şikayetçiyseniz ya da Sisteminizin bazı konularda düşük performans verdiğin düşünüyorsanız bu program tam size göre. program sayesinde sisteminizi test edebilecek, hangi donanım nasıl çalışıyor Ne frekansı da çalışıyor nasıl çalışıyor gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Sadece bu tür soruların cevaplarını da bulmakla kalmayıp bilgisayarınızın bütün donanımlarının özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz. grafikleri test edecek Ve bunlara göre işlemler yapabileceksiniz. sistem performansınız dan hiç hiç hiç memnun değilseniz sisteminizi Bu program ile test edip Buna göre yeni bir sisteme geçip geçmeme kararını verebilirsiniz. oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan bu program ile sisteminizi test etmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız Evet ise şimdiden bu programı güle güle kullanmanız dileğiyle.

NovaBench Title  • NovaBench İndir Kurulum ve Özellikleri
İndirdiğiniz dosyalardan programı rahatlıkla kurabilirsiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
NovaBench İndir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   shadowww 14 Mart 2019 14:23
gayet başarılı teşekkürler
avatar
Üye   M3HM3T27 21 Ocak 2019 17:05
teşekkürler
avatar
Üye   kadira 24 Aralık 2018 12:24
teşekkürler
avatar
Üye   cixas27 15 Nisan 2018 12:54
başarılı bir program tebrikler..
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
30
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı